قایق بادی مارک اینتکس

قایق بادی مارک اینتکس

قایق بادی مارک اینتکس از سری محصولات تفریحی و تفریحات آبی شرکت اینتکس است که از مدل های کودک تا بزرگسال را از 1 تا 5 نفره طراحی نموده است، شرکت اینتکس همه نیاز های مصرف کنندکان قایق برای مصارفی چون ماهیگیری، قایق سواری تفریحی، قایقرانی حرفه ای را با تولید انواع سری های قایق بادی با کیفیت های بالا و مرغوب از اجناس درجه یک بر آورده کرده است.

قایق بادی مارک اینتکس را می توان در انواع فروشگاه های معتبر یا در همین سایت نمایندگی اصلی و مرکزی فروش قایق بادی اینتکس لند را با قیمت اصلی نمایندگی اینتکس در ایران تهیه نمایید، این قایق ها دارای انواع لوازم امنیتی برای استفاده اشخاص در هنگام استفاده هستند ولی با این حال هرگز جلیقه نجات شنا را در هنگام استفاده از قایق بادی فراموش نکنید.

قایق بادی مارک اینتکس با بدنه های بسیار مقاومی ساخته شده اند اما از معایبی نیز مانند همه قایق های بادی برخوردار هستند که در صورت برخورد با اشیا تیز و برنده مانند سنگ های کف آب ممکن است سوراخ یا پاره شوند که باید در اسرع وقت توسط تعمیر کاران قایق بادی شرکت اینتکس تعمیر شوند تا بتوانند مجددا از آن استفاده کنند.

قایق های بادی اینتکس نیز مانند دیگر محصولات بادی اینتکس و بست وی دارای طول عمری بین 5 تا 7 سال هستند که باید در حین باد کردن و استفاده کردن مراقب برخورد بدنه آنها با اشیا تیز نیز بود تا دارای طول عمر بالایی باشند و همچنین پس از استفاده حتما بدنه آن را خشک کنید سپس بسته بندی نمایید تا بدنه آن به مرور زمان پوسیده نشود.

نحوه خرید قایق بادی مارک اینتکس

انواع قایق بادی اینتکس و بست وی را می توانید در دسته بندی قایق بادی در صفحه اصلی سایت نمایندگی رسمی و مرکزی اینتکس در ایران در همین سایت ببینید و اقدام به خرید اینترنتی و یا حضوری با مراجعه به آدرس فروشگاه اصلی اینتکس در تهران نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید