قایق بادی چیست ؟

قایق بادی چیست ؟

قایق بادی چیست ؟ قایق بادی از لوازم تفریحی روی آب است که توسط کارخانه ها تولید می شود تا علاوه بر وزن کم قیمت ارزانی هم داشته باشد و همگان بتوانند از آن استفاده و خرید کنند جنس بدنه این محصولات از پی وی سی مقاوم چند لایه است که کاملا تا می شود و در داخل بسته بندی های کوچکی جا می گیرد.

 

قایق بادی به شکل قایق های فایبرگلاس ساخته می شود تا برای ماهیگیری، تفریح و پلیس دریایی مناسب باشد تنوع مدل این محصولات بادی بسیار زیاد است و دو کارخانه اینتکس و بست وی در حال حاضر این محصولات را در بازار ایران عرضه می کنند و در کشور توسط نمایندگی های این دو شرکت پخش و عرضه می شوند.

قایق های بادی نمایندگی اینتکس در ایران جایگزین بسیار خوبی برای مصرف کنندگان به جای قایق فایبرگلاس می باشند زیر کم حجم، کم وزن و کم جا هستند با خرید آنها و قرار دادن آن در پشت خودرو همه جا قایق بادی را به همراه داشته باشید.

مزایا و معایب قایق بادی

قایق بادی اینتکس و بست وی مزیت های زیادی دارند و در کنار این همه ویژگی که ذکر کردیم عیوبی نیز دارد که پنچر شدن آن می باشد این قایق ها با برخورد با اشیا تیز سوراخ و پاره می شوند ولی با چسب تعمیرات اینتکس قابل تعمیر هستند.

تعدادی از قایق های بادی دارای بدنه های از پی وی سی و فایبرگلاس و پی وی سی آلمینیوم می باشد که نسبت به کاملا بادی ها مقاوم تر هستند همچنین طول عمر بالاتری نیز دارند، ضمنا بدنه این محصولات از سه سوپاپ باد مجزا پر و خالی می شوند که ایمنی افراد را تضمین خواهد کرد به این ترتیب که اگر یک قسمت بدنه سوراخ یا پاره شود باقی قسمت ها بر روی آب شناور می ماند و مانع از غرق شدن افراد می شود.

لوازم همراه قایق های بادی

در داخل بسته بندی اکثر قایق های بادی تفریحی پمپ باد برای باد کردن، پارو یک جفت برای حرکت قایق، طناب نجات، وصله تعمیرات، گیج باد و ساک حمل برای حمل در داخل بسته بندی می باشند که در صورت مفقود شدن و خراب شدن به صورت یدکی نیز به فروش می رسند.

تعدادی قایق بادی فوق حرفه ای هستند که قابلیت نصب موتور را دارند موتورهای برقی یا بنزینی که می تواند سرعت حرکت قایق را افزایش دهد و برای گشت دریابانی، قایق سواری تفریحی جذاب و ماهیگیری سریعتر عالی شود.
قایق بادی چیست ؟

برای خرید انواع قایق بادی اینتکس و بست وی می توانید به دسته بندی محصولات همین وب سایت نمایندگی اینتکس در ایران مراجعه کنید و مدل مورد نظر را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید و یا برای راهنمایی بیشتر با شماره های سایت با همکاران ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید