قایق های بادی ساخت کجا هستند ؟

قایق های بادی ساخت کجا هستند ؟

قایق های بادی ساخت کجا هستند ؟ محصولات دو کارخانه بزرگ اینتکس و بست وی تولید کشور آمریکا هستند که در حال حاضر در کارخانه های چینی ساخته می شوند این محصولات بادی توسط نمایندگی اصلی کارخانه های مذکور در ایران یعنی همین وب سایت وارد بازار ایران می شوند و این نمایندگی اقدام به پخش، خرید و فروش آنها می نماید.

قایق بادی چه کاربردی دارد؟

قایق های بادی حرفه ای و قایق بادی تفریحی خانوادگی از مدل های 1 نفره، 2 نفره، 3 نفره، 4 نفره، 5 نفره و 6 نفره جز تولیدات intex و bestway می باشند که هر مدل خاص برای آبهای آرام و خروشان مثل دریا، دریاچه، رودخانه و سد مناسب می باشد.

لوازم یدکی قایق های بادی اصلی

بدنه قایق های بادی حرفه ای و معمولی بزرگ و کوچک سایز همگی از پلاستیک نرم یا همان pvc ساخته می شوند با این تفاوت که بدنه آنها از نوع ضخامت متریال آن متغیر است، هر مدل لوازم همراه مخصوص به خود را دارد که اعم از: پارو، طناب نجات، ساک حمل، جای لنسر ماهیگیری، پمپ باد دستی، صندلی بادی، کف بادی، کف فایبرگلاس یا کف آلومینیوم می باشند.

 

بهترین برند قایق بادی حرفه ای

در میان همه مدل های قایق های بادی اینتکس و بست وی مدل های تکنفره ارزان قیمت و مدل های بالاتر گران قیمت تر هستند بهترین مارک قایق بادی در بین این دو برند سرشناس در واقع قایق های بست وی هستند که مدل های حرفه ای آنها بسیار با کیفیت تر و مقاوم تر هستند که مدل جیمنی بست وی را برای گشت های دریای نیروهای مسلح به کار می برند.

خرید قایق بادی اینتکس و بست وی

انواع قایق بادی اینتکس و بست وی را می توانید در همین سایت فروش آنلاین اینترنتی قایق های بادی در ایران ببینید انتخاب و خرید کنید، البته برای راهنمایی بیشتر می توانید با شماره های درج شده در این نمایندگی تماس بگیرید و تلفنی ثبت سفارش کنید و یا سوالات در ذهن خود را از همکاران ما بپرسید تا یک خرید منطقی و ارزان داشته باشید.

نتیجه گیری

پس با توضیحات بالا و در جواب سوال قایق های بادی ساخت کجا هستند ؟ متوجه می شویم که تولیدی قایق بادی در ایران وجود ندارد و برای خرید این محصولات باید حتما از مدل های اینتکس و بست وی که در بازار ایران وجود دارد خرید کنیم قایق های برای کودکان، بزرگسالان که تعدادی پارویی و تعدادی موتور خور هستند.

دیدگاهتان را بنویسید