قایق های بادی چقدر ایمن هستند

قایق های بادی چقدر ایمن هستند

قایق های بادی چقدر ایمن هستند؟ قایق بادی اینتکس و بست وی از بدنه های چند تکه ای تولید می شوند که باد هر قسمت آن مجزا پر و خالی می شود و همین دلیل باعث می شود تا امنیت سرنشینان و لوازم داخل آن تامین شود.

کارخانه های سازنده قایق های بادی تفریحی، خانوادگی، ماهیگیری و ورزشی intex و bestway این محصولات را از چند تکه به هم چسبیده می سازند که هر قسمت باد داخل آن هیچ ربطی به دیگر قسمت ها ندارد این سیستم طراحی به این خاطر است که چنانچه یک قسمت آن سوراخ شود دیگر قسمت ها بر روی آب دریا، سد، رودخانه و تالاب باقی بماند.

قایق های بادی چقدر ایمن هستند؟

یکی از دلایل تعلق گرفتن استاندارد های اروپایی به قایق های پلاستیکی بادی بزرگسالان و کودکان حرفه ای، معمولی، مخصوص غریق نجات، امدادی با بدنه pvc همین جدا بودن قسمت های باد شده قایق ها می باشد تا اگر در داخل آب به یک قسمت آن شی تیزی برخورد کرد باد همان تکه خالی شود و دیگر قسمت ها باد داشته باشد تا خطری جان سرنشینان را تهدید نکند و در فرصت مناسب به وسیله چسب پنچرگیری قایق بادی اینتکس و بست وی آنرا تعمیر کنید.

توصیه میکنیم در زمان خرید قایقهای بادی چینی، کره ای، آلمانی، فرانسه یا آمریکایی حتما یک پک چسب پنچری را نیز حتما خرید کنید و آنرا در داخل قایق به همراه داشته باشید تا در صورت پارگی و سوراخ شدگی بدنه آنرا تعمیر کنید ضمنا بهتر است بدانید که این چسب ها در داخل آب نیز عمل می کنند.
قایق های بادی اینتکس چقدر ایمن هستند ؟

موارد ایمنی در استفاده از قایق های بادی

پیشنهاد می کنیم چنانچه از قایق بادی موتوری و موتور خور استفاده می کنید علاوه بر چسب قایق پارو یدکی و اضافه نیز به همراه داشته باشید تا در صورت خرابی موتور از پارو استفاده کنید و همچنین اکیدا توصیه می کنیم برای هر سرنشین یک جلیقه نجات شنا خرید و تهیه کنید تا با خیال راحت از قایق بادی بست وی و اینتکس استفاده نمایید زیرا احتیاط شرط عقل است.

در جواب سوال: قایق های بادی چقدر ایمن هستند؟ باید بدانید همه قایق های بادی ساده و حرفه ای ایمنی خاص خود را دارند و کاملا طبق استاندارد های جهانی تولید می شوند.
قایق های بادی چقدر ایمن هستند - Inflatable boat

دیدگاهتان را بنویسید