قلعه بادی جامپینگ خانگی کودک

قلعه بادی جامپینگ خانگی کودک

انواع قلعه بادی جامپینگ خانگی کودک استاندارد و حفاظ دار پلاستیکی با برندهای اصلی و معتبر intex و bestway را فقط از نمایندگی اینتکس لند در همین وب سایت خرید کنید که دارای گارانتی ضمانت مهلت تست سلامت 24 ساعته برای شهر تهران و 48 ساعت برای شهرستان می باشد.

قلعه بادی جامپینگ خانگی کودک اینتکس

قصر های بادی خانگی کودکانه با انواع پمپ باد اینتکس پر و خالی می شوند که فقط بار اول نیاز به باد شدن دارند و مانند قلعه های بادی بپر بپر بچه گانه شهر بازی ها نیست که مدام روشن باشد، این محصولات یکبار برای همیشه باد می شوند مگر اینکه بخواهید باد آنها را خالی و بعدا باد کنید یا در جای دیگری استفاده نمایید.

قلعه های بادی پرشی لوازم مهیجی هستند که برای صرف وقت و سرگرمی کودک می تواند بهترین وسیله ایمن و استاندارد باشد زیرا دور این محصولات بادی حفاظ توری یا دیواره بادی کشیده شده است که از پرت شدن و افتادن بچه ها به بیرون در حین بازی جلوگیری شود.

قلعه بادی تشک جامپینگ پرشی با اشکال گرد، مربع و مستطیل با رنگ بندی های شاد و کودک پسند تولید می شود که بسیار بزرگ نیستند و صرفا برای استفاده 1 تا 3 کودک 2 تا 7 سال و با وزن های 10 تا 60 کیلوگرم برای استفاده همزمان چند کودک مناسب هستند.
قلعه بادی جامپینگ خانگی کودک Baby inflatable jumping

کاربرد تشک بادی جامپینگ بچه گانه

از قلعه های بادی مارک بست وی و اینتکس می توانید علاوه بر منزل در خانه های بازی شخص و مهدکودک ها نیز استفاده کنید و همچنین در مراکز بازی یا مطب های پزشکان کودک که وسیله ای برای جذب مشتری های بیشتر خواهد شد.

بدنه قلعه بادی جامپینگ خانگی کودک از پلاستیکی نرم تولید شده است که برای پریدن کودکان مناسب و عالی است اما با برخورد با شی تیز پنچر می شود و باید توسط چسب پنچرگیری قلعه بادی کودک اینتکس تعمیر شود.

دیدگاهتان را بنویسید