قوانین و مقررات در سایت اینتکس لند :

توجه داشته باشید کلیه قوانین و مقررات سایت اینتکس لند طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده می باشد و کاربر نیز موظف به قوانین کاربر می باشد ، در صورتی که قوانین و مقررات مربوط به سایت اینتکس لند تغییر کند از طریق همین قسمت به اطلاع بازدید کنندگان و مشتریان خواهد رسید و استفاده شما از سایت اینتکس لند به معنی توافق با قوانین و مقررات سایت ما می باشد .

مشتری یا کاربر سایت :

مشتری یا کاربر به اشخاصی گفته می شود که اطلاعات کاربری خود را در سایت درج کرده و اقدام به خرید و یا استفاده از خدمات سایت اینتکس لند می کنند .

ارتباطات الکترونیکی یا غیر حضوری :

زمانی که شما سفارش اینترنتی خود را سایت اینتکس لند ثبت می کنید و یا با ایمیل به فروشگاه ما ایمیل می زنید این ارتباط به وسیله الکترونیکی و غیر حضوری انجام گردیده و ممکن است برای پاسخ دهی به درخواست شما از طریق ایمیل یا پیامک اطلاع رسانی شود .
همچنین ممکن است برای اطلاع از محصولات و خدمات جدید برای شما ایمیل ارسال شود که می توانید از قسمت لغو خبرنامه از دریافت این ایمیل ها انصراف دهید .

سیاست های محافظت از حریم خصوصی و شخصی :

شرکت اینتکس لند به اطلاعات مشتریان که با اطلاعات خصوصی خود در سایت اقدام به خرید می کنند احترام گذاشته و از آنها محافظت می کند .
سایت اینتکس لند متعهد می شود تا حد زیادی از اطلاعات مشتریان محافظت کند در این راستا تمام اصلاعات و سیستم های خود را به روز کرده تا امکان خرید با امنیت هرچه بیشتر را برای استفاده مشتریان خود محیا کند .

اموال شرکت :

همه مطالب در دسترس عموم مانند : آرم ، لوگو ، علایم تجاری ، متن ، گرافیک ، تصاویر ، کلیه داده ها ، کلیه محتواها جزء اموال شرکتی سایت اینتکس لند محصوب می شود  و هرگونه کپی برداری و استفاده بدونه کسب مجوز کتبی از سایت اینتکس لند طبق قانون حمایت از مولفان قابل پیگیری قانونی می باشد .

تضمین کیفیت و تست محصول :

کلیه محصولات بادی و غیر بادی فروشگاه اینتکس لند فقط دارای 24 ساعت مهلت تست سلامت از زمان تحویل به مشتری می باشد و در صورتی که محصولات در زمان مذکور دارای نقص باشد شرکت اینتکس لند متعهد به جبران آن می باشد .

قوانین خرید و ارسال کالا :

1. هزینه ارسال به تهران یا شهرستان ها به عهده خریدار می باشد که هزینه آن درب منزل توسط پیک موتوری ، پست ، تیپاکس ، باربری یا اتوبوسرانی دریافت می شود .
2. محصولات خریداری شده در اسرع و قت برای خریدار ارسال می شود چناچه خریدار در هنگام تحویل کالا در محل مذکور نباشد هزینه برگشت کالا و ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد .
3. برای پرداخت های درب منزل در شهر تهران باید مبلغ در زمان تحویل کالا به مامور پست یا پیک پرداخت شود تا محصول به مشتری تحویل داده شود .
4. کلیه خرید های آنلاین در سایت یک روز کاری بعد از ثبت سفارش ارسال خواهد شد و بسته به بعد مسافت بین 1 تا 3 روز کاری به دست مشتری خواهد رسید .