قیمت استخر بادی اینتکس

قیمت استخر بادی اینتکس

قیمت استخر بادی اینتکس به نوع جنس، درجه ضخامت، طرح روی بدنه، حجم آب، ظرفیت تعداد نفرات، سایز، ابعاد، قطر، مربع، مستطیل یا دایره، کودکانه، خانواده، بزرگسالان، پمپ تصفیه و پمپ باد آن بستگی دارد.

استخر بادی اینتکس محصولی از جنس پی وی سی یا همان پلاستیک نرم در شکل های مربع و دایره و مستطیل تولید شده اند با این تفاوت که دارای لایه های 2، 3 و 4 لایه طراحی شده تا در برابر نور آفتاب و دمای آب سرد و گرم مقاوم باشد و در هر فضایی به سادگی قابل نصب است استخر های بادی در سایز های خردسال، کودک، بزرگسال و خانوادگی ساخته می شود که برای همه سنین مناسب باشد به همین دلیل به یکی از محصولات پر کاربرد و پرفروش در سرتاسر جهان برای فصل تابستان تبدیل شده اند.

 

قیمت استخر بادی اینتکس

پمپ باد مخصوص استخر بادی اینتکس

استخر های بادی اینتکس و بست وی فاقد پمپ باد سرخود هستند ولی به وسیله همه پمپ های باد مخصوص شرکت های اینتکس، بست وی و اینتایم به راحتی باد می شوند و پس از آب گیری آماده استفاده هستند.

استخر های بادی در ایران معمولا از تولیدات شرکتهای اینتکس و بست وی هستند و دارای سایز های از پیش تعیین شده ای هستند که در حد آب تنی می باشد برای دیدن استخر های بزرگسال پیش ساخته و بادی کودک و خانوادگی به قسمت فهرست محصولات در صفحه اصلی سایت اینتکس لند نمایندگی اصلی اینتکس مراجعه کند و از همان جا می توانید خریدتان را انجام دهید.

جنس همه استخرهای بادی اینتکس و بست وی از pvc، درجه ضخامت آنها معمولا از سه لایه، طراحی روی بدنه آنها نیز از طرح های شرکت دیزنی کودکانه و برای بزرگسالان از طرح کف استخر به شکل کاشی ابی و سفید یک سانتی است، حجم آب آنها نیز بستگی به قطر یا ابعاد آن دارد.

از استخر بادی اینتکس و بست وی می توانید برای استفاده روکار و توکار در همه محل ها مانند: باغ، ویلا، تراس، حیاط، پشت بام، در منزل یا مهدکودک ها بر روی زمین، بتن، چمن، چمن مصنوعی و موزاییک استفاده کنید.

برای اطلاع از قیمت استخر بادی اینتکس، دیدن و خرید انواع آن به قسمت دسته بندی محصولات سایت، دسته استخر بادی سایت اینتکس لند همین سایت نمایندگی مرکزی اینتکس در ایران، تهران مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید