قیمت وان بادی اینتکس و بست وی

قیمت وان بادی اینتکس و بست وی

قیمت وان بادی اینتکس و بست وی یا اینتایم به سایز، ابعاد، جنس بدنه، درجه ضخامت، مقاوم در برابر دمای آب، سایز کودکان، مناسب سن بزرگسالان، شکل دایره، مستطیل، مربع، کد کالا، قابل استفاده به عنوان وان حمام بزرگسال یا کودک، استخر آب کودک و بزرگسال و یا به عنوان آب درمانی بستگی دارد.

وان های بادی شرکتهای اینتکس، بست وی و اینتایم همگی از جنس پی وی سی مقاوم در برابر دمای آب سرد و گرم هستند و بسته به نظر خریدار می تواند از سایزهای کودک یا بزرگسال و مربع، مستطیل یا گرد انتخاب کند.

قیمت وان بادی اینتکس و بست وی

پمپ باد مخصوص وان بادی اینتکس

وان های بادی به سادگی با انواع پمپ باد دستی، پمپ باد برقی، پمپ باد پدالی، پمپ باد فندکی و غیره قابل باد شدن و نصب هستند و می توانید از آن در داخل ساختمان یا فضای باز استفاده کنید.

از ویژگی این وان های بادی می توان به وزن سبک، کم حجم، نصب آسان، کم هزینه، ارزان قیمت، شکل و طراحی زیبای بدنه اشاره کرد که به راحتی و بدونه نیاز به کنده کاری و مصالح ساختمانی در مدت زمان کوتاهی نصب می شوند.

وان های بادی اینتکس به وسیله پمپ های مخصوص شرکت های تولید کننده پر و خالی می شوند برای باد کردن این محصولات هرگز از پمپ باد بلوری، پمپ باد فندکی لاستیک ماشین و یا پمپ های باد تعویض روغنی ها استفاده نکنید زیرا قدرت پمپ های آنها از پمپ های مخصوص خود کارخانه وان بادی قوی تر است و ممکن است وان های بادی را بترکاند و یا از سر درز و پرس های کارخانه باز شوند.

می توانید انواع قیمت وان بادی اینتکس و بست وی را در سایت فروشگاه اینترنتی اینتکس لند نمایندگی اینتکس در ایران ببینید و به سادگی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید