قیمت چادر بادی و چادر بازی کودک

قیمت چادر بادی و چادر بازی کودک

قیمت چادر بادی بچگانه و چادر بازی کودک، خانه بازی اینتکس و بست وی به جنس بدنه pvc، شکل ظاهر، طراحی دخترانه یا پسرانه، طرح هلو کیتی، فروزن، کلبه ای، مثلثی، ابعاد آن بستگی دارد.

چادر های بازی کودکانه از مدل های بادی و غیر بادی تولید می شود که بادی ها با بدنه کلا بادی طراحی شده اند که با طرح شرکت دیزنی مانند: فروزن، هلو کیتی، کلبه دو تکه، مثلثی طرح جنگل می باشد و مدل های غیر بادی از بدنه پی وی سی با اسکلتی از میله های پلاستیکی فشرده تولید شده است که شبیه چادر های مسافرتی بزرگسال است و مانند آنها نصب می شود که نسبت به مدلهای بادی قیمت ارزانتری دارند.

قیمت چادر بادی و چادر بازی کودک

تعمیر چادر بادی کودک اینتکس

آیا چادر های بادی کودک اینتکس ممکن است سوراخ یا پاره شوند؟ بله چادر های بادی نیز مانند دیگر محصولات بادی امکان سوراخ شدن و یا پاره شدن به وسیله اشیا تیز را دارند اما این محصولات نیز به وسیله چسب های مخصوص تعمیرات و پنچری اینتکس و بست وی قابل تعمیر هستند و در اینجا روش تعمیرات را برای شما شرح می دهیم.

ابتدا باید باد چادر بادی کودک اینتکس را خالی کنیم سپس محل صدمه دیده را تمیز و خشک می کنیم بعد از چسب مایع به مقدار لازم تا حدی که روی سوراخ شدگی و کمی از دور آن را  چسب مایع آغشته می کنیم و بعد از وصله بی رنگ موجود در پک تعمیرات به اندازه نیاز که روی پنچری را بگیرد قیچی می کنیم و بر روی چسب مایع می گذاریم بعد از 10 ثانیه وزنه سنگین را مانند کتاب، آجر و یا از هر شی سنگینی می توان استفاده نمود، وزنه سنگین را برای 4 ساعت روی قسمت پنچری قرار می دهیم تا تعمیر و آپارات شود.

کلیه مدلهای چادر بادی و چادر بازی را می توانید در فهرست محصولات سایت اینترنتی نمایندگی انحصاری اینتکس لند ببینید.

 

دیدگاهتان را بنویسید