قیمت چادر مسافرتی خارجی و ایرانی

قیمت چادر مسافرتی خارجی و ایرانی

قیمت چادر مسافرتی خارجی و ایرانی به نوع جنس چادر، مارک چادر خارجی یا ایرانی، سایز، تعداد نفرات، نوع دوخت، ضد آب بودن چادر و نوع گارانتی آن بستگی دارد که مکانیزم ساخت چادر های مسافرتی نیز در این معقوله تاثیر گذار می باشد مثلا: چادر مسافرتی فنری، چادر مسافرتی عصایی، چادر مسافرتی اتوماتیک یا چادر های اسکلتی بزرگ هلال احمر که مخصوص زمان وقوع بلایای طبیعی است هرکدام دارای قیمت های متفاوتی هستند که از این بین چادرهای فنری نسبت به بقیه از قیمت کمتری برخوردار هستند و چادر های خارجی حرفه ای و هلال احمر از گرانترین چادر های مسافرتی به شمار می آیند.

قیمت چادر مسافرتی خارجی و ایرانی

تنوع و قیمت چادر های مسافرتی خارجی و ایرانی

چادر های مسافرتی کمپینگی خارجی عبارتند از: چادر مسافرتی کلمبوس، چادر شاتل، چادر کلمن، چادر بست وی، چادر اینتکس و چادر مسافرتی اف ای تی که بیشتر این مدل ها در ایران وجود ندارند بجز چادر بست وی و چادر اف آی تی که چادر های مسافرتی بست وی با نام پاویلو شناخته می شود و چادر های مسافرتی fit با نام اتوماتیک و عصایی شناخته می شوند.

چادر های مسافرتی ایرانی عبارتند از: کیت 2 پوششه و تک پوششه و فنری که چادر های مسافرتی فنری اغلب با نام (چادر مسافرتی سامسونگ، چادر مسافرتی آکسفورد و چادر مسافرتی نقره) شناخته شده هستند که بسته بندی آنها به شکل یک کیف دایره ای شکل است و باز شده این چادرها به شکل مثلث می باشد.

برای خرید چادر مسافرتی مورد نیاز خود باید تعداد نفرات، سیستم نصب (فنری، عصایی، اتوماتیک) ضد آب بودن و رنگ مورد نظر خود توجه داشته باشید.

برای دیدن نمونه های چادر مسافرتی به فهرست محصولات سایت ما قسمت چادر مسافرتی مراجعه کنید و چادر مورد نظر را خریداری یا برای راهنمایی بیشتر با همکاران ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید