لوازم نظافت استخر پیش ساخته

لوازم نظافت استخر پیش ساخته

لوازم نظافت استخر پیش ساخته و تمیز کردن استخر اینتکس یا بست وی، از جمله این وسایل می توان به جاروی استخر اتوماتیک، جاروی نیمه اتوماتیک جارو دستی اینتکس، پمپ تصفیه آب شنی، فیلتری، قرص کلر، سبد قرص کلر، شن تصفیه، استفاده از نمک، زاج و کات کبود اشاره کرد.

لوازم نظافت استخر پیش ساخته اینتکس و بست وی به جز استفاده از محصولات بالا باید حداقل هر دو ماه یکبار به وسیله مایع شستشوی ملایم و فرچه نرم بدنه داخلی و خارجی استخر نیز نظافت شود این کار به دلیل رعایت ضد عفونی کردن استخر، سلامت مصرف کننده و طول عمر استخر حتما نیاز و باید انجام شود.

برای ضد عفونی کردن و آنتی باکتریال شدن استخر های پیش ساخته اینتکس باید حتما از قرص کلر در داخل محفظه مخصوص استخر های پیش ساخته استفاده شود و نباید به هیچ وجه از پود کلر و شوینده های قوی استفاده کنید زیرا به بدنه استخر آسیب می رسانند، ضمنا نباید کات کبود و زاج را همزمان به آب استخر اضافه کرد زیرا همدیگر را خنثی می کنند و باید هر کدام از اینها را به فاصله یک هفته در داخل استخر ریخت تا آب استخر سفید بماند و از لیز و لزج شدن آب استخر های پیش ساخته اینتکس و بست وی جلوگیری کند.

پمپ های تصفیه استخر اینتکس


این پمپ ها به دو دسته فیلتری و شنی تبدیل می شوند.

پمپ های تصفیه فیلتری فقط دارای یک برنامه می باشند که فقط آب استخر را از یک سمت به داخل خود کشیده و بعد از عبور از فیلتر کاغذی ذرات معلق بر روی آب را در خود نگه می دارد و از سمتی دیگر آب را وارد استخر می کند.

پمپ تصفیه شنی که دارای 8 برنامه می باشد.

1. filter: فیلتر که همان عمل تصفیه آب را انجام می دهد.

2. backwash: شستشوی معکوس برای شستن شن داخل پمپ کاربرد دارد و باید هفته ای یکبار انجام شود که آب این مرحله بک واش از دریچه wast تخلیه می شود.

3. rihse: یا شستشو این برنامه نیز چیزی شبیه بک واش است و برای را اندازی اولیه و برای شستشو مخزن فیلتر و گرد و خاک شن کاربرد دارد.

4. wast: تخلیه این برنامه برای تخلیه و تعویض آب استخر مناسب است و فقط آب وارد پمپ می شود و از شلنگ خروجی خارج می شود تا در بین را عمل فیلتر انجام نشود.

5. closed: قفل که برای قفل کردن برنامه های پمپ تصفیه کاربرد دارد و زمانی که اهرم بر روی قفل است نباید پمپ روشن شود.

6. recirculate: گردش این برنامه فقط برای گردش آب بدونه فیلتر می باشد تا آب جلبک نبندد.

7. winterizing: حالت زمستانی این برنامه برای جلوگیری از یخ زدگی آب داخل پمپ تصفیه آب در فصل زمستان است.

8. N: اتومات این برنامه برای استفاده از تایمر پمپ تصفیه آب استخر اینتکس است که دارای تایمرهای 2، 4، 6، 8 و 12 ساعته می باشد.

لوازم نظافت استخر پیش ساخته

نمونه همه لوازم یدکی و جانبی استخر پیش ساخته اینتکس و بست وی را می توانید در قسمت فهرست محصولات دسته استخر پیش ساخته سایت اینتکس لند نمایندگی رسمی اینتکس در تهران ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید