مبلهای هپی چیر ساخت کجا هستند

مبلهای هپی چیر ساخت کجا هستند

مبلهای هپی چیر ساخت کجا هستند؟ این مبل های کاملا ایرانی هستند و در داخل کشور با بهترین متریال تولید و در بازار به صورت سفارشی با قیمت ارزان عرضه می گردند، روکش چرم یا پارچه های مصرف شده در این صندلی های هپی چیر  راحتی یونولیتی کیسه ای بزرگسال و کودک توسط کارخانه های ایرانی تولید می شود و شرکت اینتکس لند به عنوان تنها تولیدی بزرگ و اصلی در ایران این چرم و پارچه ها را خریداری می نماید و برش و دوخت محتویات آن ها  را در تولید خود انجام داده، این مبل ها کاملا ایرانی هستند و باکیفیت بسیار عالی و راحت ساخته می شوند و در بازار ایران عرضه می گردند.

مبلهای هپی چیر چقدر استاندارد هستند؟

مبل های هپی چیر 1 نفره، 2 نفره و 3 نفره بزرگسال و کودک با گرانول های یونولیتی سفید توپی خورد شده ای پر می شوند که اورگونومی بدن فرد را در بهترین حالت نگه می دارد و باعث می شود تا بعد از چندین ساعت نشستن و استفاده از این مبل های هپی چیر فرد به هیچ وجه احساس بدن درد نداشته باشد.
صندلی های هپی چیر ساخت کجا هستند

مواد یونولیتی داخل این مبل ها را نیز می توانید در صورت نشست و افت کردن مجددا خریداری کنید و از طریق زیپ زیر آن پر و شارژ نمایی تا به حالت اولیه باز گردد و راحتی روز اول را داشته باشد.

خرید انواع مبل هپی چیر طبی بزرگسال

انواع صندلی های شنی بزرگسال و کودک را می توانید با قیمت بسیار ارزان و با قیمت تولیدی کارخانه در همین وب سایت فروشگاه آنلاین اینترنتی اینتکس لند ببینید و مدل مورد نظر را به صورت آنلاین یا تلفنی سفارش دهید ضمنا رنگ بندی مبل ها با سفارش خود خریدار می تواند متغیر باشد زیرا این صندلی های کیسه ای یونولیتی در انواع رنگ قابل تولید و ساخت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید