مبل بادی تخت شو 68566 اینتکس

مبل بادی تخت شو 68566 اینتکس

مبل بادی تخت شو 68566 اینتکس از جنس پی وی سی با روکش تمام جیر یا مخمل ضد تعریق، ضد آب، ضد لکه، تک رنگ مشکی ذغالی برای استفاده 3 نفر نشسته در حالت مبلی و 2 نفر خوابیده در حالت تخت شده ساخته شده است کارخانه اینتکس این سالهای قبل این مدل را با رنگ سبز تولید می کرد که از سال 2016 رنگ آن را به مشکی تغییر داد که علاوه بر زیبا تر شدن ظاهر میزان فروش آن را هم چندین برابر نموده است.

مبل بادی تخت شو 68566 اینتکس

مبل بادی تختخوابشو یا به اصطلاح کاناپه بادی تختشو نیز مانند تخت و تشک بادی از جنس پی وی سی با روکش مخمل تولید می شود و داخل آن از هوا پر میشود یعنی اینکه به وسیله یک پمپ باد برقی یا دستی یا پدالی از شرکت اینتکس و یا بست وی باد می شود و قابل استفاده به عنوان تخت و یا مبل می گردند.

مبل های بادی تختخواب شو 2 کاره اینتکس دارای مدل های 1 نفره و 2 نفره هستند که به تناسب سایز دارای تحمل وزن های متفاوتی هستند، از این محصولات می توانید برای استراحت دایم و موقت در منزل، مسافرتها و محل کار استفاده کنید.

کاناپه بادی مشکی رنگ اینتکس

مدل های مبل بادی تخت شو را می توانید در منوی محصولات سایت اینتکس لند همین سایت نمایندگی رسمی اینتکس و بست وی در ایران ببینید.

از این کاناپه بادی 2 کاره راحت، سبک، کمجا و ارزان قیمت را می توانید در منزل برای استفاده و استراحت دایم، مسافرت ها برای استراحت موقت و در محل کار برای استراحت ظهرگاهی از دو حالت مبل و تخت خواب آن استفاده کنید.

برای اطلاع از قیمت مبل بادی تخت شو 68566 اینتکس و دیدن نمونه آن به قسمت مبل های بادی مراجعه کنید و یا با همکاران ما با شماره های موجود در سایت در تماس باشید. 

دیدگاهتان را بنویسید