مبل بادی ساخت چه کشوری است

مبل بادی ساخت چه کشوری است

مبل بادی ساخت چه کشوری است؟ صندلی های بادی با مدل های 1 نفره ، 2 نفره و 4 نفره تولید می شوند که همگی از اجناس درجه 1 کشور چین می باشند، در اصل این محصولات بادی آمریکایی هستند که با خرید امتیاز آن توسط چینی ها تولید و ساخت آن به کشور چین محول شد ولی به شرط کیفیت در تولید تا برند های اینتکس و بست وی برای همیشه معتبر باقی بماند.
مبل بادی اینتکس ساخت چه کشوری است ؟

این وب سایت اینترنتی نیز به عنوان نمایندگی محصولات بادی اینتکس و بست وی در ایران اقدام به خرید و فروش مبل های بادی این دو کارخانه در بازار ایران با قیمت ارزان مصوب شرکتی نموده است این محصولات از بدنه پلاستیکی نرم یا همان پی وی سی تولید می شوند که رویه برخی از مدل های آنها مخمل و جیر است اما بعضی مدل ها طرح چرم ساخته می شوند.

تحمل وزن مبل های بادی اینتکس

مبل های بادی بزرگسال و کودک اینتکس و بست وی دارای تحمل وزن های تا 100 کیلوگرم برای مدل های 1 نفره، 200 کیلوگرم برای مدل های 2 نفره و 400 کیلوگرم برای مدل های 4 نفره می باشند که بسیار عالی و استاندارد هستند در عین حال وزن آنها حداقل 2 کیلوگرم و حداکثر 10 کیلوگرم است که فوق العاده سبک و کم جا هستند.

پمپ باد مخصوص صندلی بادی اینتکس

این صندلی های بادی بزرگسال و کودک به وسیله پمپ های باد اینتکس و بست وی نیز پر و خالی می شوند که قیمت این پمپ ها مجزا از خود صندلی بادی می باشد که می تواند پمپ دستی، پمپ پدالی یا پمپ برقی باشد که باد کردن به وسیله پمپ برقی اینتکس که دوکاره است بسیار ساده و راحت می باشد.
مبل بادی ساخت چه کشوری است

همه مبل های بادی برای داخل منزل، محل کار و کنار استخر مناسب هستند که رنگ بندی و طرح های زیبای آنها، قیمت ارزان و کم جا بودن آنها بر محبوبیت فروش آنها افزوده است، اگر به این فکر هستید که ممکن است مبل ها و صندلی های بادی سوراخ یا پاره شوند و هزینه شما ضایع شود در حالی که این طور نیست زیرا این محصولات جالب توسط چسب تعمیرات محصولات بادی اینتکس و بست وی تعمیر و آپارات می شوند.

نتیجه گیری:

در جواب سوال مبل بادی ساخت چه کشوری است؟ به این نتیجه می رسیم که تولیدی مبل بادی یا صندلی بادی اینتکس و بست وی در ایران وجود ندارد و همه این محصولات وارداتی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید