مبل بادی مارک اینتکس

مبل بادی مارک اینتکس

مبل بادی مارک اینتکس برای استفاده به عنوان یک صندلی راحتی و یک نشیمن فوق العاده یک نفره در منزل به شمار می آیند که تا 100 کیلو گرم تحمل وزن دارند، مبل های بادی اینتکس به خاطر وزن و حجم کم و همچنین بخاطر سریع باد شدن و سریع نصب شدن یک محصول پر فروش و پر طرفدار در بازار ایران به شمار می آیند.

مبل بادی مارک اینتکس اصلی و اورجینال دارای بدنه چند لایه با رنگ بندی و طراحی بسیار زیبایی هستند که می توان آن ها را با دیزاین منزل نیز ست کرد، این محصولات را میشود در داخل آپارتمان، منزل، محل کار، حیاط، باغ و ویلا استفاده کنید که با انواع پمپ باد اینتکس و بست وی قابل پر و خالی شدن هستند.

مبل بادی مارک اینتکس را می توان در اتاق کودکان نیز استفاده نمود که هیچ خطری را بر خلاف مبل های معمولی برای کودک شما ندارند و حتی می توانند خود کودکان آنها را به دلیل وزن کمشان جابجا کنند، انواع مبل بادی ارزان قیمت اینتکس را می توانید در فروشگاه های معتبر نمایندگی اصلی اینتکس در ایران تهیه و خریداری نمایید و برای کودکان و بزرگسالان استفاده نمایید.

در داخل مبل های بادی کارخانه های اینتکس و بست وی به جای فوم یا چوب هوا وجود دارد که باعث می شود استفاده از این مبل ها بسیار راحت تر نسبت به مبل های تک نفره معمولی باشد، مبلهای بادی برای داخل ساختمان و خارج از ساختمان طراحی شده است که به وسیله انواع پمپ باد برقی، دستی و یا پدالی به سادگی قابل پر و خالی کردن هستند.

نحوه خرید مبل بادی مارک اینتکس

برای خرید انواع مبل بادی اینتکس با قیمت نمایندگی به قسمت دسته مبل بادی محصولات سایت اینتکس لند، نمایندگی اصلی و رسمی اینتکس در ایران در همین وب سایت مراجعه کنید و یا با مراجعه به آدرس درج شده در سایت به فروشگاه اصلی اینتکس در تهران مراجعه و خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید