مبل شنی ساخت چه کشوری است ؟

مبل شنی ساخت چه کشوری است ؟

مبل شنی ساخت چه کشوری است ؟ این صندلی ها در واقع فقط روکش چرم یا پارچه آنها چینی است اما دوخت و گرانول یونولیت داخل آنها کاملا ایرانی است که باکیفیت عالی تولید می شوند، به همین دلیل دارای قیمت ارزان تری نسبت نمونه های خارجی دارند، نمایندگی تولید و فروش مبل های شنی یونولیتی در ایران همین وب سایت اینتکس لند می باشد که علاوه بر فروش محصولات بادی اینتکس و بست وی اقدام تولید و پخش صندلی های شنی در بازار کشور با قیمت کارخانه نموده است.

تولیدی مبل شنی کیسه ای

وب سایت اصلی تولیدی صندلی شنی اینتکس لند در استان تهران ، شهر تهران و بلوار مرزداران قرار دارد که این محصولات یونولیتی را به صورت حضوری و آنلاین به فروش می رساند، در واقع چرم و پارچه روکش های خریداری شده به کارخانه اینتکس وارد می شود و پس از تایید کیفیت توسط تیم کنترل کیفی به قسمت تولید برده می شود تا بعد از برش و دوخت گرانول های یونولیتی توپی سفید رنگ به اندازه استاندارد در داخل آنها توسط زیپ زیر آن پر شود.
صندلی شنی ساخت چه کشوری است ؟

این مبل های شنی بزرگسال و کودک در انواع رنگ سفارشی تولید می شوند و هر رنگی که مد نظر خریدار باشد تولید خواهد شد، ممکن است فوم یونولیت داخل مبل های شنی 1 نفره، 2 نفره و 3 نفره بعد از مدتی افت و نشست کند که کاملا طبیعی است و با زیپ زیری صندلی راحتی شنی کیسه ای قابل شارژ و پر کردن هستند.

 

خرید انواع صندلی شنی

برای خرید انواع صندلی و مبل شنی و خرید مواد داخل آن می توانید به دسته بندی محصولات فروشگاه آنلاین اینترنتی اینتکس لند مراجعه کنید و مدل و نمونه مورد نظر را از طریق آنلاین یا تلفنی سفارش دهید تا در سریعترین زمان ممکن تولید و برای شما ارسال گردد.

دیدگاهتان را بنویسید