مرکز خرید استخر بادی اینتکس

مرکز خرید استخر بادی اینتکس

مرکز خرید استخر بادی اینتکس

می توانید انواع و اقسام استخر های بادی بزرگسال و کودک را از طریق همین وب سایت اینتکس لند نمایندگی اینتکس در ایران در قسمت دسته بندی محصولات بادی سایت دسته استخر بادی خرید نمایید زیرا هیچ مرکز خرید استخر بادی اصلی در ایران وجود ندارد و فقط چند فروشگاه اینترنتی هستند که اقدام به عرضه، پخش و فروش این استخر های اینتکس می نمایند.

توضیحات کوتاهی در مورد استخر های بادی

استخر های بادی را از بدنه های پلاستیکی نرم تولید می کنند که این کارخانه ها در خارج از کشور ایران و در چین تولید می شود توسط دو کارخانه بزرگ بست وی و اینتکس که در زمینه محصولات بادی فعالیت دارند، این استخر های بادی بزرگسال، کودک و خانوادگی دارای اشکال مربع، مستطیل و دایره هستند که هوای داخل آنها به وسیله پمپ های بادی اینتکس و بست وی پر و خالی می شود.

استخر های بادی با توجه به وزن و حجم کمی که دارند در همه جا قابل نصب و استفاده می باشند طرح های کودکانه این محصولات بسیار زیبا و جذاب با طرح های کارتونی شرکت دیزنی می باشند که برای بازی و سرگرمی کودکان در فصل تابستان عالی می باشد که می توانید با خرید چند عدد توپ بازی رنگی آنرا به استخر توپ کودک تبدیل کنید تا در فصل سرما نیز قابل استفاده باشد.

انواع استخر بادی بزرگسال

استخر های بادی بزرگسال و خانوادگی نیز دارای اشکال مربع، دایره و مستطیل هستند که بعضی از این مدل ها دارای طرح های آکواریومی بوده و تعدادی نیز دارای صندلی بادی در داخل استخر هستند که ارتفاع مدل های خانوادگی و بزرگسال بلند تر از بچه گانه می باشد، در واقع این استخر ها برای آب بازی و آب تنی در فصول گرم سال طراحی شده تا در کنار خانواده ساعاتی را در آب لذت ببرید.

استخر بادی اینتکس

تعمیرات استخر بادی چگونه است؟

بدنه استخر های بادی به لوازم تیز و برنده حساس است و ممکن است آنرا پاره یا سوراخ کند که کارخانه های تولید کننده برای رفع و تعمیر آنها اقدام به تولید چسب های تعمیرات مخصوص استخر بادی نموده اند که خریدار نیز می تواند بدنه استخر خریداری شده را تعمیر کند و همجنین می تواند کار تعمیرات را به نمایندگی های اینتکس در سراسر کشور بسپارد تا مانند روز اول خرید قابل استفاده گردد.

مرکز خرید استخر بادی اینتکس

می توانید انواع استخر بادی و پمپ باد مخصوص استخر بادی را از وب سایت فروشگاهی اینترنتی اینتکس لند مرکز خرید استخر بادی اینتکس در ایران ببینید و خرید نمایید و یا برای راهنمایی بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرد و از همکاران ما مشاوره بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید