مرکز خرید تشک بادی صندلی عقب ماشین

مرکز خرید تشک بادی صندلی عقب ماشین

مرکز خرید تشک بادی صندلی عقب ماشین

تشک بادی صندلی عقب ماشین را می توانید در همه وب سایت های اینترنتی و فروشگاه های فروش تشک بادی اینتکس خرید نمایید، این نوع تشک های بادی داخل خودرو یا به عبارتی تختخواب های بادی داخل ماشین دارای 2 مدل رویه مخمل یا جیر و یا رویه برزنت می باشند که برای خواب کودک و بزرگسال در مسافرتها مناسب است.
مرکز خرید تشک بادی صندلی عقب ماشین

مرکز خرید خاصی برای فروش این نوع تشک بادی داخل خودرو در ایران وجود ندارد ولی در چند فروشگاه اینترنتی و چند فروشگاه فروش لوازم لوکس خودرو نیز می توانید این محصول بادی را خریداری نمایید که هیچ یک دارای بسته بندی با مارک خاصی مانند اینتکس وجود ندارد و معمولا دارای بسته بندی با کارتن ساده یا رنگی بدونه لوگو می باشد ولی این ایراد یا دلیل بر بی کیفیتی تخت خواب بادی پشت ماشین نمی باشد و با توجه به تجربه فروش و استفاده های خریداران 90 درصد از این محصول راضی هستند مخصوصا برای افرادی که دارای نوزاد و خردسال هستند و در مسافرتها این تشک به آنها کمک بسیار زیادی می نموده است.

مرکز خرید تشک بادی صندلی عقب ماشین

تشک بادی صندلی عقب ماشین مخصوص کودک را می توانید از فروشگاه اینتکس لند، نمایندگی اصلی اینتکس در ایران خرید نمایید و بر روی کلیه خودرو های ایرانی و خارجی نصب کنید زیرا این محصول بادی خارق العاده با توجه به اینکه بادی است قابل انعطاف است و بر روی کلیه خودرو های خارجی و ایرانی قابل ست شدن است.

تشک بادی صندلی عقب ماشین

ضمنا تشک بادی مخصوص خواب کودک داخل ماشین دارای پمپ باد فندکی دوکاره بادوام می باشد که با اتصال آن به فندکی ماشین می توانید تخت بادی داخل خودرو را به سادگی پر و خالی کنید، همچنین دارای ساک حمل، 2 عدد بالش بادی و چسب تعمیرات می باشد.
تشک بادی صندلی عقب ماشین

مدل جدیدی که شرکت اینتکس لند به تازگی وارد بازار ایران نموده است مدل آکسفورد طرح ماه و ستاره است که تک رنگ سرمه ای تولید شده است و بدنه آن نیز ضخیم تر از نمونه های قبلی است.

دیدگاهتان را بنویسید