خرید تشک بادی صندلی عقب ماشین

مرکز خرید تشک پشت ماشین اصلی

مرکز خرید تشک پشت ماشین اصلی در کشور ایران همان وب سایت های اینترنتی هستند که با یک سرچ ساده در گوگل پیدا می شوند و فروشگاه فیزیکی ندارند تا با ارسال تشک بادی صندلی عقب ماشین را به خریداران تحویل دهند.
خرید تشک بادی پشت ماشین اصلی

تشک های بادی صندلی عقب ماشین واقعا کاربردی هستند مخصوصا برای افرادی که کودک دارند صد البته برای نوزاد دار ها و یا چندقلو دارها این تشک بادی از لوازم مورد نیاز و واجب در سفر است.

تشک بادی صندلی عقب ماشین چیست؟

تشک بادی صندلی عقب ماشین یک تشک بادی ال شکل است که بعضی از مدل های آن به هم چسبیده و بعضی از مدل های آن از هم جدا هستند در واقع کار این تشک بادی خودرو این است که باد می شود و بر روی صندلی عقب نصب می شوند پایه های این تشک بادی جای پای افراد را در ماشین نیز پر می کند تا از پشتی صندلی عقب تا پشت صندلی های جلو را پوشش دهد به این ترتیب پشت ماشین به یک تختخواب بادی راحت برای خواب و استراحت کودکان و بزرگسالان در طول سفر تبدیل می شود.
مرکز خرید تشک پشت ماشین

مرکز خرید تشک پشت ماشین اصلی در ایران

تشک بادی صندلی عقب ماشین دارای چندین رنگ تیره و روشن می باشد که در زمان خرید می توانید انتخاب نمایید این تشک های بادی از جنس بدنه pvc هستند ولی روی آنها با جیر پوشیده شده است تا عرق نکند و گرم نشود.

مزیت تشک صندلی عقب ماشین

از مزیت های عالی این تشک های بادی این است که بر روی همه خودرو های ایرانی و خارجی از نوع سواری و شاسی بلند قابل استفاده هستند در واقع اندازه و ابعاد این تشک های مخصوص خودرو های ایرانی و خارجی یک اندازه است ولی با توجه به بادی بودن و قابل انعطاف بودن آن به با همه ماشین ها ست می شود.

اگر قصد سفر کوتاه چند روزه به یک شهر دیگر را دارید و نمی خواهید در هتل یا مهمانسرا اقامت کنید این تشک صندلی عقب ماشین بهترین گزینه برای خواب راحت مثل تختخواب بادی در داخل خودرو شما می باشد.
مرکز خرید تشک پشت ماشین اصلی

تشک بادی صندلی عقب ماشین چه لوازمی دارد؟

تشک صندلی عقب ماشین از جدید ترین تشک های بادی است که از برند اینتکس نیست ولی از کیفیت بالایی برخوردار می باشد این محصول بادی دارای پمپ باد برای باد کردن، بالش بادی برای خواب، ساک حمل برای جابجایی و برچسب تعمیرات موقت برای تعمیرات در داخل پک می باشد.
مرکز خرید تشک پشت ماشین کودک

نمایندگی فروش تشک بادی پشت اتومبیل

تشک بادی پشت ماشین نیز مانند همه محصولات بادی دیگر دارای مدل های فیک و تقلبی هستند لذا حتما این محصول را از نمایندگی اینتکس لند خرید نمایید که دارای مهلت تست 24 ساعته می باشند، ضمنا این فروشگاه اینتکس مرزداران انواع تشک بادی صندلی عقب ماشین مخمل، جیر و رویه برزنت را به کلیه شهر های ایران ارسال می کند یعنی می توانید از همه کشور سفارش تشک بادی داخل خودرو را به نمایندگی اینتکس مرکز خرید تشک پشت ماشین اصلی بدهید و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید