شناور های بادی روی آب

مرکز خرید شناور های بادی روی آب

مرکز خرید شناور های بادی روی آب

انواع شناور بادی طرح دار و ساده ارزان و گران قیمت مارک اینتکس و مارک بست وی را می توانید در مرکز خرید شناور های بادی روی آب اینتکس لند همین وب سایت خرید نمایید.

مرکز خرید شناور بادی روی آب

شناور های بادی روی آب استخر محصولاتی هستند زیبا و طرح دار برای بزرگسالان و کودکان که از بدنه های پی وی سی تولید می شوند و دارای دو یا چند سوپاپ باد مجزا هستند.

موارد استفاده از شناور بادی روی آب اینتکس

تشک بادی روی آب استخر اینتکس و بست وی که به شناور بادی روی آب معروف هستند محصولاتی جالب هستند که از شناور شورتی کودک برای 2 ساله ها تا جزیره های بادی روی آب مثل جزیره روی آب قو که برای 4 نفر بزرگسال قابل استفاده است.
مرکز خرید شناور های بادی روی آب

این محصولات بادی هرکدام تحمل وزن مخصوص خود را دارند که بر روی بسته بندی آنها درج شده است برای باد کردن شناور بادی روی آب پمپ باد از کارخانه های اینتکس و بست وی را باید همزمان خرید کنید تا بتوانید بدنه آنها را پر و خالی کنید.

توجه کنید که این تشک های روی آب بادی برای استفاده بر روی آب استخر ها می باشد و نباید وسیله بپر بپر کودکان باشند زیرا پرس های کارخانه را باز می کند که دیگر قابل تعمیر نخواهند بود.

آیا شناور های بادی روی آب اینتکس قابل تعمیر هستند؟

شناور های بادی روی آب اینتکس یا بست وی در صورت سوراخ شدن یا پارگی های جزیی با چسب تعمیرات اینتکس قابل تعمیر و آپارات هستند که می توانید در زمان خرید از نمایندگی اینتکس خرید کنید و یا کار تعمیرات را به واحد خدمات پس از فروش اینتکس لند مرکز خرید شناور های بادی روی آب فروشگاه اینتکس مرزداران استان تهران بسپارید.

مرکز خرید شناور بادی روی آب

انواع مدل های جالب و زیبای شناور های بادی با طرح حیوانات، طرح میوه ها و طرح  های مخصوص کودکان را در همین وب سایت در دسته بندی محصولات دسته تشک بادی روی آب ببینید و خرید نمایید و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از همکاران ما مشاوره رایگان بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید