چادر مسافرتی اتوماتیک

مرکز خرید چادر مسافرتی اتوماتیک

مرکز خرید چادر مسافرتی اتوماتیک

چادرهای مسافرتی اتوماتیک اکثرا تولید داخل ایران نیستند و از کشورهای دیگر وارد بازار ایران می شود و معمولا سایت های اینترنتی اقدام به فروش می کنند مثل وب سایت اینترنتی اینتکس لند.

مرکز خرید چادر مسافرتی اتوماتیک

این چادر های مسافرتی بسیار جا دار هستند علاوه بر آن برتری آنها نسبت به چادر های مسافرتی غیر اتوماتیک مربوط به سرعت نصب و جمع آوری آنها است.
خرید چادر مسافرتی اتوماتیک

اگر تا کنون چادر مسافرتی اتوماتیک خرید نکرده اید توصیه میکنیم همه گزینه های خرید خود را کنسل کرده و در باره چادر مسافرتی اتوماتیک تحقیق کنید که در همین سایت نمایندگی اینتکس تعداد زیادی مقاله در مورد انواع چادر مسافرتی اتومات نوشته و توضیح داده شده است.

وجه تمایز چادر مسافرتی اتوماتیک

چادر های اتوماتیک دارای میله های چهار طرفه ای هستند که از مرکز سقف به هم وصل می شوند در بین میله های عمودی آن دو یا سه زانویی وجود دارد که با شاسی مربوطه خم و باز می شوند تا نصب و جمع آوری شود این میله ها و زانویی ها باعث می شود تا چادر مسافرتی اتومات در زمان 30 ثانیه نصب و در 30 ثانیه جمع آوری شود.
مرکز خرید چادر مسافرتی اتوماتیک

این چادر ها دارای ساک حمل مستطیلی هستند که چادر در داخل آن قرار می گیرد و به سادگی توسط یکنفر حمل و نقل می شود این چادر ها سبک وزن و کم حجم هستند تا در طبیعت گردی، کوهنوردی و آفرود مورد استفاده قرار گیرد.

چادر مسافرتی اتوماتیک های موجود در بازار ایران از دو کارخانه کیت kit ایرانی و فیت fit چینی روانه بازار شده است که تا حد زیادی به هم شبیه هستند و ساختار آنها یکی است ولی قیمت مدل ایرانی کیت بسیار ارزان تر است ولی کیفیت آن با مدل فیت چینی هیچ تفاوتی ندارد.

چادر مسافرتی ضد آب اتوماتیک

اگر قصد خرید چادر مسافرتی اتوماتیک 10 نفره یا 8 نفره را دارید از بین این دو برند و کارخانه می توانید چادر ایده آل خود را انتخاب کنید و در کنار خانواده در مسافرت لذت ببرید این چادر ها ضد آب و ضد باد هستند و ضمنا در قسمت سقف دارای پوشش دوم هستند تا از نفوذ باران های طولانی و شدید به داخل چادر جلوگیری کند.
مرکز خرید چادر مسافرتی اتوماتیک

پوش یا پوشش دوم فقط در قسمت سقف قرار دارد تا این نمونه چادر های مسافرتی اتوماتیک کاملا ضد آب به شمار آیند.

توجه داشته باشید که چادر های مسافرتی اتومات غیر از فیت و کیت نیز در دنیا وجود دارند مثل خیلی برند های گم نام چینی یا برند های آمریکایی معروف از جمله کلمبوس که قیمت های متفاوتی دارند و هرزچندگاهی توسط وارد کننده ها وارد بازار ایران می شود و به سرعت به فروش می رسند.

فروشگاه چادر مسافرتی

انواع چادر مسافرتی اتوماتیک فیت و چادر مسافرتی اتوماتیک کیت را می توانید در وب سایت اینتکس لند نمایندگی اینتکس مرزداران و مرکز خرید چادر مسافرتی اتوماتیک در ایران ببینید و مدل مورد نظر را انتخاب نمایید این چادر ها دارای رنگ بندی ها بسیار زیادی هستند که در زمان خرید از دسته بندی لوازم کمپینگ و سفر همین فروشگاه اینترنتی باید رنگ مورد نظر را انتخاب نمایید و با شماره های درج شده در فروشگاه اینتکس لند تماس بگیرید و به همکاران ما اعلام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید