مرکز خرید کاناپه بادی اینتکس

مرکز خرید کاناپه بادی اینتکس

مرکز خرید کاناپه بادی اینتکس در همین وب سایت فروشگاهی اینترنتی محصولات بادی انواع مدل کاناپه های بادی 1 نفره، 2 نفره، 3 نفره و تخت خواب شو را با قیمت های مصوب و تضمین اصالت کالا به فروش می رساند، این محصولات از بدنه نرم و راحت تولید می شوند و تحمل وزن بالایی نیز دارند.

کاناپه بادی تاشو و ساده با بدنه پی وی سی و رویه جیر تولید می شوند قسمت پی وی سی برای نگهداری هوا در داخل مبل است و رویه جیر آن برای جلوگیری از داغ شدن و عرق کردن بدن فرد استفاده کننده به کار رفته است این محصولات با رنگ های مشکی، طوسی، کرم، آبی، سبز، نارنجی، زرشکی و سفید توسط دو کارخانه بزرگ اینتکس و بست وی در کشور چین تولید می شوند.

تفاوت کاناپه بادی با مبل های خانگی چیست؟

بدنه کاناپه های بادی دو کاره و تک کاره همان راحتی مبل ها و تختهای معمولی را دارد با این تفاوت که نباید به اشیا تیز و بنده برخورد کنند زیرا سوراخ و پاره می شوند و باعث خرابی بدنه آنها می شود البته باید شی تیز نیز با فشار با آنها برخورد کند تا این مشکل پیش بیاید، برای حل این مشکلات این کارخانه های سازنده اقدام به تولید چسب تعمیرات مخصوص آنها نموده اند تا به سادگی توسط خود خریدار تعمیر و آپارات شوند چنانچه روش تعمیر را صحیح انجام دهید کاناپه بادی اینتکس و بست وی مانند روز اول قابل استفاده است.

کاناپه های بادی چگونه باد می شوند؟

ضمنا برای باد کردن این محصولات بادی باید در زمان خرید کاناپه بادی یک پمپ باد نیز تهیه کنید تا بتوانید بدنه آنها را پر و خالی کنید این پمپ ها می تواند دستی، برقی یا پدالی باشد که امکان خرید آن در نمایندگی های اینتکس وجود دارد.

1. کاناپه های بادی را در محلی صاف و بدنه شی تیز نصب کنید تا بدنه آنها هرگز آسیب نبیند، ضمنا حتما از بپر بپر کودکان بر روی آنها جلوگیری کنید زیرا پل های داخلی آنها از هم جدا می شود، دفرمه می شوند و هرگز قابل تعمیر نمی باشند.

2. کاناپه های بادی حتما باید توسط پمپ های باد مخصوص محصولات بادی باد شوند نه پمپ های باد متفرقه، ضمنا از تعمیر این محصولات با چسب های متفرقه نیز اجتناب کنید تا به بدنه آن آسیب بیشتری نرسد.

دیدگاهتان را بنویسید