مرکز فروش استخر بادی اصلی اینتکس

مرکز فروش استخر بادی اصلی اینتکس

مرکز فروش استخر بادی اصلی اینتکس شرکت بزرگ اینتکس لند در ایران عاملیت پخش و فروش محصولات بادی کارخانه اینتکس را برعهده دارد که یکی از اقلام فروش در این فروشگاه استخر های بادی مخصوص کودک و بزرگسال است که می توانید حدود 300 مدل متنوع و زیبا را در این وب سایت ببینید و خرید نمایید.
استخر بادی اصلی اینتکس

استخر های بادی دارای اشکال و طرح های متفاوتی هستند ولی ارتفاع آنها از 56 سانت فراتر نمی رود و این به دلیل امنیت استفاده برای همه سنین است که احتمال خفگی در آب را به صفر می رساند به همین دلیل استخر های بادی اینتکس و استخر های بادی کمپانی بست وی دارای تاییدیه های جهانی از جمله اتحادیه اروپا را دارند.

 

جنس بدنه استخر بادی اینتکس از پی وی سی ساخته می شود و بدنه آن نرم و قابل تا شدن است تا فضای بسیار کمی را اشغال کند و در زمان باد شدن به ابعاد مورد نظر و درج شده در بسته بندی کارخانه تبدیل می شود در داخل کارتن و جعبه هیچ یک از استخر های بادی پمپ باد قرار داده نشده است و در هنگام خرید این کالا ها می بایست پمپ باد دستی، پمپ باد پدالی و یا پمپ باد برقی اینتکس را خرید نمایید که کار با پمپ باد برقی اینتکس بسیار ساده و راحت است و همچنین مدت زمان کمتری را برای پر و خالی کردن آن نیاز دارد.

استخر بادی کودکان اینتکس

برای کودکان 1 تا 15 سال چندین نوع استخر بادی جذاب وجود دارد که دارای طرح و رنگ های متنوع می باشند اکثر این طرح ها از کارخانه ساخت بازی و کارتون های دیزنی الگو برداری شده است و برای دختران و پسران مجزا تولید و طراحی شده است.

استخر بادی کودک اینتکس را می توانید به عنوان یکی از بهترین کادوهای مناسب خردسالان بدانید که کاملا بی خطر و ایمن هستند می توان به عنوان عمل تشویق برای مدرسه یا حضور در باشگاه های ورزشی آنها را ترغیب کنید تا بتوانند تلاش بیشتری از خود نشان دهند همچنین این محصولات بادی تفریحی می تواند فرزند شما را از بازی با گوشی و کنسول که سرگرمی های بی تحرک و مخرب هستند دور نگه دارد و در فصل تابستان با آب تنی و تحرک در استخر کودک اینتکس از لحظات شاد و مفرحی بهره ببرد.

استخر بادی بزرگسال اینتکس

استخر های بادی مخصوص افراد بزرگسال دارای طرح های ساده ای می باشند ولی ارتفاع آنها بلندتر و حجم آب بیشتری را در خود جای می دهند این استخر ها را می توانید در تراس، پشت بام، حیاط، باغ و ویلا نصب کنید که روش نصب ساده ای دارند در کنار خانواده و دوستان ساعت ها از دغدغه های روزمره دور باشید.

فروش استخر بادی اصلی اینتکس

برای خرید انواع استخر بادی اینتکس و استخر بادی بست وی از نمایندگی اینتکس لند مرکز فروش استخر بادی اصلی اینتکس در همین وب سایت به دسته بندی محصولات، دسته استخر بادی مراجعه نمایید و مدل استخر بادی مورد نظر را انتخاب نمایید و همچنین می توانید با شماره های تماس فروشگاه اینتکس لند تماس گرفته و از همکاران ما مشاوره و راهنمایی رایگان بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید