مرکز فروش تخت بادی اینتکس

مرکز فروش تخت بادی اینتکس

مرکز فروش تخت بادی اینتکس، همه تختخواب های بادی برند اینتکس و بست وی را می توانید در وب سایت فروشگاه اینترنتی و رسمی اینتکس لند ببینید و با توجه به هزینه و نوع تخت خوابی که می خواهید انتخاب نمایید، تنوع محصولات این سایت بسیار بالا می باشد و برای هر تخت بادی یک توضیح کامل در باره جنس، ویژگی و مشخصات ابعاد آن داده شده است تا خریدار بتواند یک انتخاب صحیح و منطقی داشته باشد.

فروش تخت بادی اینتکس

تفاوت تخت بادی با تختخواب معمولی چیست؟

تختخواب های بادی برخلاف تخت های فلزی و چوبی سنگین وزن بسیار کمی دارند و قیمت آنها نیز مقرون به صرفه می باشد و نیازی به خرید تشک و رویه تختی ندارند ولی در صورت تمایل می توانید از تشک اضافه و رویه تختی بر روی این تختخواب های بادی استفاده نمایید، تخت های بادی اینتکس و بست وی دارای دو مدل 1 نفره و 2 نفره طبی می باشند که برای همه سنین و همه افراد مناسب است حتی اشخاص سالخورده و افرادی که توان حرکتی ندارند عالی و بهترین گزینه است.

تخت خواب های بادی از جنس بدنه پی وی سی و رویه مخمل ضد تعریق ساخته می شوند تا در هنگام خواب احساس گرما و بدن درد نکنند، ممکن است بعضی از افراد با شنیدن نام بادی برای این تخت ها این فکر را داشته باشند که ممکن است بدنه آن بترکد ولی این محصولات بادی هرگز نمی ترکند و فقط ممکن است با برخورد با اشیا تیز سوراخ و پاره شوند و باد داخل آنها افت داشته باشد و یا کاملا خالی شود که به وسیله چسب تعمیرات مخصوص تخت بادی اینتکس قابل تعمیر می باشد.

ویژگی تخت های بادی

از ویژگی های این تختخواب های طبی پمپ باد دار بدون آن است که مکنده و دمنده است که با برق 220 ولت شهری کار می کند، ضمنا دریچه بادی در کنار پمپ های باد طراحی شده است تا در صورت عدم دسترسی به برق بتوانید بدنه تخت بادی طبی را با پمپ های باد مجزا دیگر مانند پمپ دستی یا پمپ فندکی استفاده نمایید.

تخت های بادی شرکت های اینتکس و بست وی را می توان در منزل ، محل کار و مسافرتها استفاده نمایید جنس این محصولات ممکن است تمام مخمل یا فقط قسمت بالایی آن مخمل باشد، کناره های مخمل علاوه بر مقاومت در برابر ضربه بر زیبایی ظاهری تخت بادی نیز می افزاید.

انواع تخت بادی طبی اینتکس و بست وی را می توانید از همین وب سایت اینتکس لند نمایندگی اینتکس و مرکز فروش تخت بادی اینتکس در ایران ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید