مرکز فروش تشک بادی اینتکس

مرکز فروش تشک بادی اینتکس

مرکز فروش تشک بادی اینتکس در ایرن:

تشک های بادی محصولاتی هستند که دارای وزن کم و قابل نقل و انتقال هستند، وزن اکثر مدل های تشک بادی حدود 5 کیلوگرم است این محصولات بیشتر جهت استفاده در داخل چادر های مسافرتی و یا استراحت برای محل کار را دارند تعداد کمی از تشک های اینتکس که الیاف دار و طبی هستند را نیز می توانید در منزل برای خواب طولانی یا شبانه استفاده کنید.

فروش تشک بادی اینتکس

اصالت تشک بادی اینتکس

تشک های بادی هیچ مرکز فروش یا محل خاصی برای فروش ندارند و تعداد محدودی وب سایت فروشگاهی اینترنتی هستند که اقدام به فروش این محصولات می نمایند، البته باید توجه داشته باشید که حتما اجناس اصلی با برند اینتکس و بست وی و حتما دارای بارکد 5 رقمی در زیر بسته بندی داشته باشند.

مرکز فروش تشک بادی

نوع بسته بندی تشک های بادی

بسته بندی اصلی تشک های بادی یک نفره و دو نفره شرکت های اینتکس و بست وی دارای لیبل های مخصوص و اختصاصی هستند و هیچ گونه محصول با کارتن و جعبه بدونه لیبل تولید نمی نمایند لذا در هنگام خرید حتما تشک بادی را با لیبل اینتکس یا بست وی خرید نمایید و بابت مهلت تست سلامت از فروشنده مهلت تست استفاده بخواهید، همچنین قیمت های ارزان یا گران بودن این محصولات هیچ دلیلی بر اصالت کالای آنها ندارد.

تشک بادی اینتکس

بسته بندی تشک بادی پشت ماشین

یک سری تشک بادی صندلی عقب ماشین نیز در بازار ایران وارد شده است که در داخل بسته بندی های بدونه مارک و لیبل قرار دارند این تشک های بادی ماشینی محصول اینتکس و بست وی نمی باشند ولی از کیفیت بالا و قابل قبولی برخوردار هستند این تشک های بادی داخل و پشت ماشین بر روی صندلی عقب ماشین نصب می شوند و برای خواب و استراحت کودکان و بزرگسالان عالی می باشند.

برای خرید تشک بادی 2 نفره و 1 نفره و همچنین تشک های بادی صندلی عقب ماشین می توانید از دسته بندی محصولات دسته بندی تشک بادی در همین وب سایت اینتکس لند نمایندگی اینتکس و مرکز فروش تشک بادی اینتکس خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید