مرکز فروش تشک روی آب بست وی

مرکز فروش تشک روی آب بست وی

مرکز فروش تشک روی آب بست وی در ایران همین وب سایت اینترنتی فروش لوازم بادی روی آب استخر و شناور های بادی است که در سایز های بزرگسال، کودک، نوجوان و نوزاد موجود می باشند.

از تشک بادی روی آب می توانید برای استفاده در استخر ها و دریاچه های آرام بهره ببرید، جنس بدنه تشک های بادی روی آب bestway پلاستیکی از پی وی سی نرم چیزی شبیه تیوپ ماشین می باشد که قیمت آنها واقعا ارزان است.

انواع مدلهای شناور در مرکز فروش تشک روی آب بست وی

تشک های بادی روی آب استخری دارای مدل های 1 نفره، 2 نفره، 3 نفره و 4 نفره هستند که به صورت اشکال متفاوت و جذاب طراحی شده اند مثل: مدل های حیوانات و مدل های میوه که در بین خریداران کشور ایران طرفداران بسیار زیادی دارند.

جنس بدنه شناور های بادی بست وی اصلی از متریال درجه 1 ساخته می شود تا در هنگام استفاده بدنه لباس هیچ حساسیتی ایجاد نکند و پوست بدن آسیب نبیند.

همه لوازم بادی روی آب استخر بزرگسال، کودک و خانوادگی با پمپ های بادی بست وی پر و خالی می شوند که به سادگی و به وسیله همه مدل های تلمبه ها قابل پر و خالی شدن می باشند.

مزیت استفاده از شناور های بادی بزرگسال و کودکان بست وی

از این محصولات بادی برای استراحت و آفتاب گرفتن بر روی آب و کنار استخر ها استفاده می شود که علاوه بر تشک روی آب دارای حلقه شنا بزرگسالان و کودکان و همچنین شناور های شورتی بادی کودک و نوزاد هستند که بهترین وسیله برای آموزش شنا و رفع ترس از آب بچه ها می باشد.

شناور های بادی شورتی دارای جای پای کودک هستند که پای آنها را از سوراخ ها عبور می دهید و تا به هیچ وجه چپ نکنند و بدونه نیاز به حضور بزرگتر ها در داخل آب بگردند و بازی کنند، که با مدل های حیوانات و ماشین و هواپیما تولید می شوند.

چنانچه هریک از تشک های روی آب به هر دلیلی دچار پارگی و سوراخ شدگی شد می توانید به وسیله چسب پنچری بست وی آنها را پنچرگیری کنید.

خرید لوازم شنا بادی

برای خرید انواع لوازم شنا، تشکهای استخر، بازوبند و حلقه شنا به دسته بندی محصولات بادی در همین وب سایت اینترنتی و مرکز فروش تشک روی آب بست وی در ایران مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در سایت با واحد فروش در تماس باشید.
مرکز فروش تشک روی آب بست وی

دیدگاهتان را بنویسید