منظور از مبل بادی تخت شو چیست

منظور از مبل بادی تخت شو چیست

منظور از مبل بادی تخت شو چیست؟ مبل بادی تختخوابشو یا به اصطلاح کاناپه بادی تختشو نیز مانند تخت و تشک بادی از جنس پی وی سی با روکش مخمل تولید می شود و داخل آن از هوا پر می شود یعنی اینکه به وسیله یک پمپ باد برقی یا دستی یا پدالی از شرکت اینتکس و یا بست وی باد می شود و قابل استفاده به عنوان تخت و یا مبل می گردند.

مبل های بادی تختخواب شو 2 کاره دارای مدل های 1 نفره و 2 نفره هستند که به تناسب سایز دارای تحمل وزن های متفاوتی هستند، از این محصولات می توانید برای استراحت دایم و موقت در منزل، مسافرتها و محل کار استفاده کنید.

 

ویژگی مبل بادی تخت شو اینتکس

مبل بادی تخت شو 68566 اینتکس از جنس پی وی سی با روکش تمام جیر یا مخمل ضد تعریق، ضد آب، ضد لکه، تک رنگ مشکی ذغالی برای استفاده 3 نفر نشسته در حالت مبلی و 2 نفر خوابیده در حالت تخت شده ساخته شده است کارخانه اینتکس این سالهای قبل این مدل را با رنگ سبز تولید می کرد که از سال 2016 رنگ آن را به مشکی تغییر داد که علاوه بر زیبا تر شدن ظاهر میزان فروش آن را هم چندین برابر نموده است.

منظور از مبل بادی تخت شو چیست؟

همچنین شرکت بست وی نیز این مدل مبل بادی تخت خواب شو را در مدل های یک نفره و دو نفره تولید نموده است که در رنگ های طوسی است با این تفاوت که ارتفاع تشک آن 10 سانتی متر است و طول عرض آن نیز از مدل مبل بادی تخت شو اینتکس کوچکتر است که در توضیحات مربوط به این محصول در صفحه محصولات کامل توضیح داده شده است.

مدل های مبل بادی تخت شو 1 نفره و 2 نفره اینتکس و بست وی را می توانید در منوی محصولات سایت اینتکس لند (همین سایت) نمایندگی رسمی اینتکس در ایران ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید