نمایندگی انحصاری اینتکس

نمایندگی انحصاری اینتکس

نمایندگی انحصاری اینتکس

نمایندگی انحصاری اینتکس در ایران سایت اصلی اینتکس لند می باشد که از سال 1385 اقدام به واردات و پخش انواع محصولات بادی تفریحی و لوازم خواب intex می نماید .

این شرکت نمایندگی اینتکس محصولات بادی از جمله : تختخواب بادی ، تشک بادی ، استخر بادی ، استخر پیش ساخته ، مبل بادی ، قایق بادی ، کاناپه بادی ، وان حمام بادی ، قلعه بادی کودکان ، چادر بازی بچه گانه ، تشک های روی آب و پمپ های باد را به بازار ایران وارد نموده و با قیمت های ارزان و تخفیف های ویژه آنها را در اختیار هم وطنان عزیز قرار میدهد .

نمایندگی انحصاری اینتکس در ایران

این محصولات توسط کارخانه های بزرگ اینتکس و بست وی در کشور چین تولید و ساخته می شوند که هر ساله با محصولات جدید و تکنولوژی های به روز کالاهای بادی را روانه بازار همه کشور های جهان می نمایند .

همه محصولات و لوازم بادی در زندگی مردم تاثیرات و مصارفی دارند که برای راحتی و استفاده های خانوادگی طراحی شده اند مثلا قایق های بادی برای تفریحات آبی در کنار خانواده و دوستان یا مثلا استخر های بادی برای شنا و آب بازی کودکان و بزرگسالان طراحی شده اند یا تخت خواب های بادی ارزان قیمت که می توانید آنها را هرجایی به همراه خود داشته باشید .

کاربرد استخر پیش ساخته نمایندگی اینتکس

همه محصولات بادی اینتکس و بست وی سبک ، کم جا و ارزان تر از نمونه های معمولی روزمره هستند که کار افراد را نیز ساده و راحت تر نموده اند ، با خرید استخر های پیش ساخته برزنتی پایه دار intex بدونه نیاز به کندن زمین در زمان 2 ساعت یک استخر اختصاصی داشته باشید تا از رفتن به استخر های عمومی که ناقل بیماری هستند جلوگیری کنید و در کنار خانواده از شنا و آب بازی در آن لذت ببرید و یا برای افراد کم توان و ناتوان آنرا به استخر آب درمانی تبدیل کنید .

دیدگاهتان را بنویسید