نمایندگی انحصاری اینتکس

نمایندگی انحصاری اینتکس

نمایندگی انحصاری اینتکس

نمایندگی انحصاری اینتکس در ایران سایت اصلی اینتکس لند می باشد که از سال 1385 اقدام به واردات و پخش انواع محصولات بادی تفریحی و لوازم خواب intex می نماید.

این شرکت نمایندگی اینتکس محصولات بادی از جمله: تختخواب بادی، تشک بادی، استخر بادی، استخر پیش ساخته، مبل بادی، قایق بادی، کاناپه بادی، وان حمام بادی، قلعه بادی کودکان، چادر بازی بچه گانه، تشک های روی آب و پمپ های باد را به بازار ایران وارد نموده و با قیمت های ارزان و تخفیف های ویژه آنها را در اختیار هم وطنان عزیز قرار میدهد.

نمایندگی انحصاری اینتکس در ایران

این محصولات توسط کارخانه های بزرگ اینتکس و بست وی در کشور چین تولید و ساخته می شوند که هر ساله با محصولات جدید و تکنولوژی های به روز کالاهای بادی را روانه بازار همه کشور های جهان می نمایند.

همه محصولات و لوازم بادی در زندگی مردم تاثیرات و مصارفی دارند که برای راحتی و استفاده های خانوادگی طراحی شده اند مثلا قایق های بادی برای تفریحات آبی در کنار خانواده و دوستان یا مثلا استخر های بادی برای شنا و آب بازی کودکان و بزرگسالان طراحی شده اند یا تخت خواب بادی ارزان قیمت که می توانید آنها را هرجایی به همراه خود داشته باشید.

کاربرد استخر پیش ساخته نمایندگی اینتکس

همه محصولات بادی اینتکس و بست وی سبک، کم جا و ارزان تر از نمونه های معمولی روزمره هستند که کار افراد را نیز ساده و راحت تر نموده اند، با خرید استخر های پیش ساخته برزنتی پایه دار intex بدونه نیاز به کندن زمین در زمان 2 ساعت یک استخر اختصاصی داشته باشید تا از رفتن به استخر های عمومی که ناقل بیماری هستند جلوگیری کنید و در کنار خانواده از شنا و آب بازی در آن لذت ببرید و یا برای افراد کم توان و ناتوان آنرا به استخر آب درمانی تبدیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید