نمایندگی انحصاری چادر بادی کودک

نمایندگی انحصاری چادر بادی کودک

نمایندگی انحصاری فروش چادر بادی کودک در ایران وب سایت اینتکس لند یعنی همین فروشگاه می باشد که می توانید انواع چادر بازی را ببینید و خرید کنید، این محصولات ساخته دو کارخانه اینتکس و بست وی هستند که در ابتدا در کشور آمریکا تولیدات خود را انجام می داده اند ولی با گذر زمان و با توجه به سفارشات و تقاضاهای بیشتر مردم جهان تولیدات خود را به کشور چین سپرده اند تا با توجه به نیروی انسانی بالایی که دارند تمام تقاضا های فروش را پاسخگو باشند در این میان ایران نیز یکی از مقاصد صادارات چادر کودک می باشد.

نمایندگی انحصاری چادر بادی کودک در ایران کجاست؟

شرکت اینتکس لند نیز به عنوان نمایندگی انحصاری اینتکس در ایران اقدام به واردات و پخش چادر های بادی بازی کودکان نموده است، جنس بدنه این محصولات از پی وی سی نرم است که داخل آنها با هوا پر می شود تا کاملا ایمن باشد و با برخورد کودکان در حین بازی آسیبی به بدن یا سر آنها وارد نشود.
نمایندگی انحصاری چادر بادی کودک

این چادر های بازی جذاب اینتکس و بست وی با طرح ها و رنگ بندی های زیبا ساخته شده اند تا مورد علاقه کودکان دختر و پسر باشد، رده سنی مورد استفاده بین 2 تا 7 سال می باشد که با توجه به کف غیر بادی آنها ممنوعیت تحمل وزن ندارند.

چادر بادی بازی کودک را در کجا استفاده کنیم؟

چادر بادی کودک را می توانید در منزل، مراکز بازی، مهدکودک ها و مطب های پزشکی مخصوص بچه ها نصب کنید و از آنها استفاده کنید البته بیشتر مدل های بادی برای مدل دخترانه طراحی شده و تعداد کمی پسرانه هستند که چندین سری غیر بادی که در اصل چادر بازی هستند با طرح های زیبا مخصوص پسران طراحی شده اند.

چادر های بادی که با نام کلبه بادی نیز معروف هستند با طرح کلبه و خانه بازی ساخته شده تا کودک احساس مستقل بودن را بازی کند و حتی در مسافرتها که همه چادر برپا می کنند او نیز چادر مسافرتی کودک مجزا خود را داشته باشد و در آن به بازی با هم سن و سالان یا با اسباب بازی ها بپردازد.

مراکز بازی یا خانه های بازی می توانند از چادر های کودک به عنوان یکی از لوازم بازی استفاده کنند که بسیار سرگرم کننده هستند و حتی مطب های پزشکان کودک می توانند یک اتاق کودک داشته باشند تا نوبت افراد برسد فرزند آنها در این چادر های بادی مشغول بازی شود که علاوه بر بالابردن آستانه تحمل بیمار خود برای نوبت دهی باعث می شود تا به افراد مراجعه کننده خود نیز بیافزاید.

مزیت چادر بادی بچه گانه چیست؟

چادر های بادی بچه گانه دارای طرح های زیبا و زیادی هستند فقط کافی است تا گوشه اتاق کودک را به نصب آنها اختصاص دهید تا ساعت ها سرگرم بازی در آن شوند و والدین نیز به کارهای روزمره خود برسند و از دور مراقب آنها باشند.
چادر بادی کودک

توجه داشته باشید که برای باد کردن چادر بادی کودک باید یک پمپ باد اینتکس را نیز خرید کنید تا بتوانید بدنه آنرا پر و خالی کنید زیرا با پمپ های متفرقه یا هوای دهان قابل باد شدن نمی باشند برای باد کردن این لوازم بهترین گزینه پمپ باد برقی اینتکس است که دوکاره است یعنی چادر را پر و خالی نیز می کند، ضمنا بدنه چادر کودک بادی دخترانه یا پسرانه اگر صدمه ببیند و خراب شود با چسب تعمیرات اینتکس مخصوص چادر بادی کودکان با برند اینتکس و بست وی قابل تعمیر و بازسازی است.

خرید چادر بادی کودکان

برای خرید انواع این محصولات در نمایندگی انحصاری چادر بادی کودک اینتکس با همکاران ما با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل نمایید و از آنها مشاوره رایگان بخواهید تا شمار را برای خریدی مناسب و مقرون به صرفه راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید