نمایندگی تشک پرش بادی کودک

نمایندگی تشک پرش بادی کودک

نمایندگی تشک پرش بادی کودک تعدادی وب سایت رسمی اینتکس و بست وی در ایران هستند که بهتر است از آنها قلعه بادی خود را خرید کنید، سایت اینتکس لند (همین وب سایت) یکی از نمایندگی های فروش این محصولات است که با کیفیت اصلی و با قیمت مصوب آنها را عرضه می نماید.

تشک پرش بادی بچه گانه چگونه عمل می کند؟

تشک های بادی پرش کودکان که به صورت قلعه بازی تولید می شوند سایز های کوچک هستند و برای داخل منزل یا داخل حیاط های کوچک طراحی شده اند این محصولات بادی برای یک یا دو کودک مناسب می باشد قسمت کف آنها ارتجاعی است تا به صورت فنری عمل کند و کودک به بالا و پایین بپرد.
تشک پرش بادی کودک

یکی از ایمن ترین، جذاب ترین و تحرک دار ترین لوازم بازی برای بچه ها همین تشک های بادی پرش طرح قلعه و جامپینگ است که دیواره های آن بادی است و با برخورد کودک بدن آنها آسیب نمی بیند، با طرح ها و رنگ بندی های کودک را به بازی جذب می کند و همچنین برای تخلیه انرژی آنها نیز مناسب است و کودکان را از بازی های کامپیوتری و موبایلی دور نگه می دارد.

جنس بدنه تشک پرش بادی کودک از چیست؟

جنس بدنه تمامی تشک های بادی جامپینگ از پی وی سی نرم ضخیم و مقاوم است ولی با برخورد شدید اشیا نوک تیز سوراخ و پاره می شوند که فقط با چسب تعمیرات اینتکس قابل تعمیر هستند روش تعمیر آنها نیز بسیار ساده است و چیزی شبیه پنچرگیری های تیوپ دوچرخه کودکان می باشد.

قلعه بادی کودک در ابعاد و طرح های مختلف دخترانه و پسرانه تولید می شوند تا همه سنین تا 7 سال بتوانند از آنها استفاده نمایند، این جامپینگ ها برای منزل و مهدکودک ها عالی است تا کودکان را ساعت ها در آن سرگرم بازی کنید.
تشک پرش بادی کودک اینتکس

همچنین تشک های بادی پرش کودک می تواند هدیه مناسبی برای مناسب ها به فرزند شما یا اطرافیانتان باشد که در شکل های دایره، مربع، مستطیل طرح دار و ساده ساخته می شوند و توسط نمایندگی اینتکس به فروش می رسد.

مزیت تشک پرش بادی کودکان

از جمله مزیت جامپینگ بادی بچه گانه وزن کم و حجم کم آنها می باشد که توسط یکنفر حمل و نقل می شود و در گوشه هر اتاقی جا می شود، البته برای باد کردن تشک پرش بادی طرح قلعه باید یک پمپ باد نیز خرید کنید که بتواند باد داخل آنرا پر و خالی کنید که می تواند پمپ باد برقی، پمپ باد دستی یا پمپ باد پدالی اینتکس و بست وی باشد.

نمایندگی تشک پرش بادی کودک

برای راهنمایی بیشتر در مورد خرید تشک پرش بادی کودک با شماره های درج شده در سایت مراجعه کنید و یا برای خرید به دسته بندی محصولات سایت اینتکس لند مراجعه کنید تا مدل مورد نظر را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید