نمایندگی فروش تخت بادی

نمایندگی فروش تخت بادی

نمایندگی فروش تخت بادی یا تختخواب بادی که از جنس پی وی سی با الیاف ابریشم تاروپود شکل در داخل و رویه های طبی از جیر یا مخمل با پمپ باد داخلی تعبیه شده است در داخل این تختخواب های بادی هزاران نخ ابریشمی مصنوعی عمودی وجود دارد که وظیفه تقسیم هوا بر اساس فشار وارد آمده بدن شخص بر روی تخت را برعهده دارد تا هرکجا که فشار بیشتری بر تخت وارد شد بیشتر به پایین فرو رود و هر جا که کمتر فشار بر روی تخت وارد بیاید کمتر به پایین فرو رود و ارگونومی بدن را در حالت طبیعی و طبی حفظ کند تا مشکلات ستون فقرات و کمر درد را به وجود نیاورد.

تخت بادی اینتکس و یا بست وی اصلی از جنس پی وی سی با روکش جیر ضد تعریق با ارتفاع های 42 تا 56 سانت و در سایز های 1 و 2 نفره تولید شده است و این تخت ها برعکس تشک های بادی دارای پمپ باد سرخود برای پر و خالی کردن هستند، این تختخواب های بادی دارای وزن های 5 تا 11 کیلو گرم هستند که به راحتی قابل جابجایی هستند.

موارد استفاده از تخت بادی اینتکس

از این تخت های بادی اینتکس می توانید در منزل، مسافرتها و محل کار به راحتی استفاده کنید و در صورت عدم نیاز باد آنها را به وسیله پمپ باد سرخود متصل بر روی بدنه با زدن کلید روشن و چرخاندن ولوم دایره ای شکل درجه باد خالی کنید و دوباره در بسته بندی قرار دهید تا زمان استفاده بعدی، از تخت های بادی و تشک بادی نمی توانید برای بپر بپر کودکان استفاده کنید چون باعث پارگی ، ترکیدگی و یا دفرمه شدن آن می شود.

تخت های بادی 1 نفره و 2 نفره اینتکس هرگز به خودی خود پنچر و یا سوراخ نمی شوند ولی ممکن است بر اثر برخورد با اشیا تیز سوراخ یا پاره شوند که توسط چسب های تعمیرات اینتکس و بست وی به سادگی قابل تعمیر هستند.

برای دیدن انواع نمونه تخت بادی در نمایندگی فروش تخت بادی اینتکس در ایران به قسمت دسته محصولات، دسته تخت خواب بادی مراجعه کنید و اقدام به خرید اینترنتی و حضوری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید