نمایندگی فروش محصولات بادی اینتکس

نمایندگی فروش محصولات بادی اینتکس

نمایندگی فروش محصولات بادی اینتکس یا بست وی در ایران سایت اینتکس لند به عنوان نمایندگی مرکزی، اصلی، رسمی، نمایندگی انحصاری اینتکس در ایران اقدام به فروش همه محصولات، لوازم و وسایل بادی اینتکس و بست وی در ایران نموده که تنها در شهر تهران شعبه دارد و کلیه محصولات بادی را به تمام نقاط ایران ارسال می نماید و افتخار دارد در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

در کنار محصولات اینتکس اقدام به پخش و فروش محصولات بادی بست وی نیز مانند: استخر پیش ساخته، استخر بادی، تخت بادی، تشک بادی، مبل بادی، کاناپه بادی تخت شو، وان بادی کودک و بزرگسال، وان حمام بادی، قایق بادی، کلبه بادی کودک، چادر بادی کودک، چادر بازی کودک، جامپینگ بادی کودک، جکوزی بادی، تشک بادی روی آب، جلیقه بادی کودک، لوازم شنا، لوازم یدکی استخر های پیش ساخته و بادی، پمپ های باد لوازم بادی و پمپ تصفیه آب استخر نموده است.

گارانتی محصولات بادی اینتکس

کلیه این محصولات از کارخانه مبدا اینتکس و بست وی 3 بار تست کیفیت می شوند و ما از بابت گارانتی، ضمانت و اصالت کالا کاملا مطمئن هستیم و این محصولات را با 24 ساعت مهلت تست سلامت به خریدار واگذار کنیم و طی این چند سال فروش محصولات بادی از کیفیت آنها خاطر جمع شده ایم که هنوز در این زمینه فعالیت داریم.

اینتکس به عنوان بزرگترین کمپانی تولید کننده محصولات بادی، آبی و تفریحی خانوادگی اقدام به تولید محصولات زیبا، جذاب و با کیفیتی نموده است که همه برای رفاه و آسایش زندگی بشر مخصوص در این زمان که زندگی دارای سرعت و مشغله های زیادی است طراحی کرده است تا در کنار روزمرگی ها در کنار خانواده و دوستان از تعطیلات و آخر هفته ها لذت ببریم.

کلیه محصولات بادی اینتکس و بست وی را می توانید در سایت اینتکس لند نمایندگی اینتکس در تهران قسمت دسته بندی محصولات در صفحه اصلی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید