نمایندگی فروش پمپ های باد بست وی

نمایندگی فروش پمپ های باد بست وی

انواع پمپ باد اینتکس و تلمبه مخصوص محصولات بادی شرکت بست وی را می توانید در این نمایندگی فروش پمپ های باد بست وی در ایران شعبه تهران مرزداران خرید کنید که دارای قیمت های ارزان می باشند.

محصولات بادی کارخانه بست وی چین دارای سوپاپ های باد بزرگ و ریز هستند که با هیچ کمپرسور باد دیگری پر نمی شوند و باید برای باد کردن آنها از تلمبه باد مدل های برقی، فندکی، شارژی، باطری خور، پایی، برق 220 ولت، ماشینی و دیگر مدل ها استفاده کنید.

نمایندگی فروش پمپ های باد بست وی

توصیه میکنیم در زمان خرید هریک از محصولات بادی شرکت بست وی مثل قایق بادی، مبل بادی، وان بادی، استخر بادی، استخر پیش ساخته پرتابل، قلعه بادی کودک، جامپینگ بادی بچه ها، چادر بادی کودکانه، کاناپه بادی تاشو، تخت بادی دونفره و یکنفره، چادر مسافرتی بادی، تشک های روی آب و شناور بادی بزرگسال و کودک حتما یک پمپ باد از مدل های مذکور خرید کنید زیرا ممکن است در یک برهه زمانی ناموجود باشند.

پمپ های باد کارخانه Bestway از بدنه پلاستیکی درجه 1 با متریال اورجینال تولید می شوند که در اثر برخورد با زمین ممکن است بشکنند ولی به مغزی و سیم کشی های آنها آسیب وارد نمی شود ضمنا در داخل این موتورهای باد آداپتور تنظیم وات برق شهری قرار دارد تا از سوختگی در حین استفاده آنها جلوگیری شود.

موتورهای باد برقی، شارژی، فندکی، باطری خود این کارخانه هیچکدام ضد آب نیستند و نباید در آب بیفتند و با بر روی آنها آب بریزد ولی در این صورت قابل تعمیر توسط واحد خدمات پس از فروش نمایندگی بست وی در تهران می باشند.

مرکز خرید تلمبه های باد شرکت بست وی

برای خرید انواع تلمبه بادی شرکت بست وی به دسته بندی پمپ های باد لوازم بادی در همین وب سایت اینترنتی در ایران مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در همین نمایندگی فروش پمپ های باد بست وی با همکاران ما در تماس باشید.
نمایندگی فروش پمپ های باد بست وی

دیدگاهتان را بنویسید