نمایندگی فروش کاناپه بادی تختشو

نمایندگی فروش کاناپه بادی تختشو

نمایندگی مرکزی فروش کاناپه بادی تختشو از شرکت تولید کننده Intex ،Bestway ،gilong طرح و مدل، یک نفره یا دو نفره بودن، رویه مخمل، جیر، pvc، چرم، طبی یا غیر طبی، سایز، ابعاد، طول، عرض، ارتفاع، الیاف دار بودن، روش نصب، با پمپ باد یا بدونه پمپ باد، جنس بدنه، وزن، حجم، رنگ، بسته بندی، قیمت نمایندگی یا پخش و هزینه ارسال آن بستگی دارد.

کاناپه بادی تخت خواب شو اصلی نمایندگی اینتکس دارای رنگ های سبز و سرمه ای، مشکی و طوسی در سایز های یک نفره و دو نفره با ارتفاع تشک 22 سانتی متر می باشد.

مبل ها یا کاناپه های تختشو بست وی دارای رنگ تک رنگ طوسی در سایز های 1 نفره و 2 نفره با روکش چرم و ارتفاع تشک 10 سانت ساخته میشوند.

مبل و کاناپه بادی اینتکس تخت خواب شو شرکت جیلونگ نیز از جنس چرم و در سایز های تکنفره و دونفره با رنگ مشکی و مدل های تاج دار و ساده تولید می شود.

بهترین نوع کاناپه بادی تخت شو

از بین این 3 نوع کاناپه بادی تخت شو و شرکت های تولید کننده آن می توان شرکت اینتکس را به عنوان بهترین و باکیفیت ترین در ساخت و تولید این کاناپه ها دانست زیرا تجربه فروش در 8 سال گذشته این موضوع را به ما ثابت کرده است به همین دلیل از چند سال گذشته ما فقط کاناپه های بادی تخت خواب شو اینتکس را به مشتریان عرضه نموده و به آنها پیشنهاد می کنیم زیرا دارای طول عمر، راحتی، کیفیت، دوام و کارایی بیشتری هستند و همچنین از رنگ مشکی تولید می شود که با همه سلیقه های مردم دنیا سازگار است و همچنین قابل ست کردن در هر فضایی با لوازم و وسایل دیگر است.

نمونه های کاناپه بادی تخت شو را می توانید در نمایندگی مرکزی فروش کاناپه بادی تختشو در قسمت دسته بندی محصولات، دسته مبل بادی در همین سایت نمایندگی اینتکس ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید