نمایندگی مبل شنی ، هپی چیر و بین بگ

نمایندگی مبل شنی ، هپی چیر و بین بگ

نمایندگی مبل شنی، هپی چیر و بین بگ
شرکت اینتکس لند به عنوان نمایندگی مبل شنی، مبل هپی چیر و مبل بین بگ در ایران با سابقه فروش و تولید این مبلمان راحت با تنوع رنگ بسیار زیاد با روکش های، پارچه ایرانی، پارچه ترک، پارچه خارجی و روکش های چرمی مصنوعی سلیم و دلتا و غیره که همه از کیفیت های بسیار بالایی برخوردار هستند می باشد، این مبل ها را می توانید با سفارش خودتان با انواع رنگ خریداری نمایید و در هر محلی که نیاز دارید استفاده نمایید.

این مبل های شنی را با هر شکل و هر حالتی می توانید مورد استفاده قرار دهید و علاوه بر منزل برای محل هایی که نیاز به تنوع رنگ بالا دارند مانند: شرکت های تبلیغاتی، گیم نت ها، کافی شاپ، فروشگاه ها، نمایشگاه ها، شرکت های خدماتی و غیره می توان از آن استفاده نمود.
مبل های شنی یا مبل هپی چیر تکنفره را می توانید با رنگ دلخواه خود به صورت اینترنتی، حضوری و تلفنی سفارش دهید و در اسرع وقت پس از تولید آن در همه شهر های کشور درب منزل تحویل بگیرید.

نمایندگی فروش مبل شنی

موارد نگهداری از مبل هپی چیر برای طول عمر بیشتر

1. بیش از وزن توصیه شده بر روی هپی چیر استفاده نکنید.
2. با البسه ای که رنگ پخش می کنند روی آنها ننشینید.
3. برای نظافت آنها از مواد شوینده خیلی قوی استفاده نکنید.
4. از برخورد اشیا تیز به مبل شنی جلوگیری کنید.
5. حتی الامکان از رویه مبلی و یا ملحفه برای تمیز مانند رویه آن استفاده کنید.
6. برای شارژ مجدد ، گرانول آن را حتما از شرکت تهیه کنید و از مواد داخلی متفرقه استفاده نکنید.
7. مبل های هپی چیر را به وسایل گرمایشی مانند بخاری و شوفاژ نزدیک نکنید زیرا پوسته آن را می سوزاند.
8. برای شارژ مجدد یونولیت داخل آن یک زیپ در زیر مبل تعبیه شده که فقط باید از آن قسمت برای پر کردن اولیه و دفعات بعد استفاده کنید.

برای خرید و دیدن انواع مبل شنی، هپی چیر و بین بگ به قسمت دسته بندی محصولات، دسته مبل شنی مراجعه کنید و یا با شماره های موجود در سایت با همکاران ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید