نمایندگی مرکزی فروش جکوزی بادی

نمایندگی مرکزی فروش جکوزی بادی

نمایندگی مرکزی فروش جکوزی بادی با مارک های اینتکس و بست وی این جکوزی ها در سایز های 2 تا 8 نفره با جک های آب 2 تا 8 عددی از جنس پی وی سی با الیاف ابریشم تاروپود شکل با مقاومت بالا تولید می شود.

در ایران شرکت اینتکس لند که سالها در این زمینه فعالیت دارد و با فروش جکوزی های بادی با طراحی و شکل های زیبا برای استراحت و ریلکس کردن پس از فعالیت های طولانی و سخت عالی می باشد.

این جکوزی های بادی هیچ نیازی به کنده کاری یا بتن ریزی و هیچ مصالحی ندارند و فقط کافی است به وسیله پمپ های باد مخصوص و با گیج باد مخصوص باد شوند و در مکانی صاف و تمیز نصب شوند و با استفاده از گرمکن 40 درجه ای این محصول هم آب را گرم کنید و هم اینکه آب داخل جکوزی را تصفیه کنید.

ویژگی های جکوزی بادی

جکوزی بادی اینتکس و بست وی در سایز های 2 تا 8 نفره با جک های آب 2 تا 8 عددی از جنس پی وی سی با الیاف ابریشم تاروپود شکل با مقاومت بالا تولید می شود که دارای طول عمر بالایی نیز هستند.

جکوزی های بادی دارای زیرانداز، روکش، پمپ تصفیه، گرمکن، پمپ باد برقی دو کاره، سیستم کلر زن برای ضد عفونی کردن و انتی باکتریال کردن آب داخل آن تعبیه شده است و همچنین مخزن قرص کلر می باشد.

آیا جکوزی های بادی مانند استخر پیش ساخته اینتکس و بست وی دارای قاب فلزی هستند و باید مونتاژ شوند؟ خیر جکوزی های بادی دارای بدنه کاملا بادی با درب یا درپوش بادی هستند که بدنه بسیار ضخیم و بادوام تری نسبت بدنه استخر های بادی و پیش ساخته هستند تا در برابر دمای آب و وزن آب مقاومت زیادی داشته باشد.

انواع جکوزی های بادی پیش ساخته کمپانی های اینتکس و بست وی را می توانید در داخل سایت قسمت فهرست محصولات نمایندگی مرکزی فروش جکوزی بادی اینتکس در ایران ببینید و اقدام به خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید