نمایندگی مرکزی فروش قایق بادی

نمایندگی مرکزی فروش قایق بادی

نمایندگی مرکزی فروش قایق بادی مارک های اینتکس و بست وی جنس بدنه اکثر قایق های بادی از پی وی سی با الیاف ابریشم است که بسته به ظرفیت تعداد نفرات آنها از پی وی سی 2 لایه و سه لایه تشکیل شده اند، بعضی از قایق های بادی مانند مارینر از کف فایبرگلاس تولید شده اند و همچنین بست وی مدل جیمنی که از کف آلمینیوم تولید شده است و بادی نیستند تا برای استفاده ماهیگیری شخص بتواند بر روی آن بایستد.

قایق بادی حرفه مدل مارینر اینتکس دارای بدنه بسیار ضخیمی نسبت به مدل های دیگر مارک اینتکس تولید شده اند و دو تا دور آن از یک لایه پلاستیکی ضخیم برای نگهداری از بدنه در برابر برخورد با اشیا تیز طراحی شده است.

ویژگی های قایق بادی اینتکس

این قایق بادی مارینر اینتکس برای مدل های سه نفره و چهار نفره طراحی شده است که هردو قابلیت نصب موتور برقی و موتور بنزینی به وسیله کیت و تخته نصب تا 5 اسب بخار را دارند، برای نصب و باد کردن قایق های بادی مارینر باید حتما ابتدا کف فایبر گلاس که به شکل آکاردئون است را در داخل قایق پهن کنید و بعد از آن بدنه را طبق شماره بندی ها روی بدنه با دقت باد کنید.

قایق های بادی که در دریا، دریاچه و پشت سدها استفاده می شوند و در این مکانها برقی وجود ندارد که قایق را سریع باد نمود و همچنین باد کردن قایق های بادی بزرگ به وسیله پمپ باد دستی نیز تا حدودی سخت و زمان بر است برای حل این مشکل می توانید از پمپ های باد فندکی و یا برقی فندکی استفاده نمایید که به وسیله فندکی ماشین عمل می کنند و قایق هایتان را می توانید به سادگی پر و خالی کنید.

قایق بادی مدل جیمنی از سری قایق های مارک بست وی است که جز قایق های گران قیمت و فوق حرفه ای در بازار حساب می شود و با کف آلمینیومی و بدنه بسیار قوی که دارد می توان از آن در همه آبهای ساکن و خروشان و حتی رودخانه های مواج نیز می توان از آن استفاده کرد، این سری قایق جیمنی 3 نفره تا 6 نفره قابلیت نصب موتور بدونه نیاز به نصب کیت موتور برقی و بنزینی تا 15 اسب بخار را دارند.

انواع قایق بادی را می توانید در نمایندگی مرکزی فروش قایق بادی در ایران در قسمت دسته بندی محصولات ، دسته قایق بادی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید