نمایندگی مرکزی فروش وان بادی

نمایندگی مرکزی فروش وان بادی

نمایندگی مرکزی فروش وان بادی کودک و بزرگسال اینتکس و بست و، وان بادی حمام بزرگسال، وان بادی کودک دخترانه، پسرانه، وان های بادی اینتکس، بست وی یا اینتایم به سایز، ابعاد، جنس بدنه، درجه ضخامت، مقاوم در برابر دمای آب، سایز کودکان، مناسب سن بزرگسالان، شکل دایره، مستطیل، مربع، کد کالا، قابل استفاده به عنوان وان حمام، استخر آب، آب درمانی درجه بندی و قیمت گذاری می شوند.

وان های بادی شرکتهای اینتکس، بست وی و اینتایم همگی از جنس پی وی سی مقاوم در برابر دمای آب سرد و گرم هستند و بسته به نظر خریدار می تواند از سایزهای کودک یا بزرگسال و مربع، مستطیل یا گرد انتخاب کند.

مصارف وان بادی

وان بادی اینتکس را می توانید در داخل حمام به عنوان یک وان حمام واقعی بزرگسال و کودک مورد استفاده قرار دهید مخصوصا برای افرادی که نمی توانند مدت زمان زیادی در حمام بایستند و یا بیماران تصادفی یا کسانی که مشکلات استخوانی دارند که پزشک به آنها برای بهبود و سلامتی آب درمانی را توصیه نموده است می توانند در داخل این وان ها به آب درمانی بپردازند.

وان های بادی به سادگی با انواع پمپ باد دستی، پمپ باد برقی، پمپ باد پدالی، پمپ باد فندکی قابل باد شدن و نصب هستند و می توانید از آن در داخل ساختمان یا فضای باز استفاده کنید.

از ویژگی این وان بادی اینتکس می توان به وزن سبک، کم حجم، نصب آسان، کم هزینه، ارزان قیمت، شکل و طراحی زیبای بدنه اشاره کرد که به راحتی و بدونه نیاز به کنده کاری و مصالح ساختمانی در مدت زمان کوتاهی نصب می شوند.

می توانید انواع وان بادی را در سایت فروشگاه اینترنتی اینتکس لند نمایندگی مرکزی فروش وان بادی در ایران دسته وان بادی ببینید و به سادگی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید