نمایندگی مرکزی فروش چادر مسافرتی

نمایندگی مرکزی فروش چادر مسافرتی

نمایندگی مرکزی فروش چادر مسافرتی انواع چادر های فنری، عصایی، اتوماتیک، کمپینگی، آفرودی، کوهنوردی و غیره قیمت چادر مسافرتی خارجی و ایرانی به نوع جنس چادر، مارک چادر خارجی یا ایرانی، سایز، تعداد نفرات، نوع دوخت، ضد آب بودن چادر و نوع گارانتی آن بستگی دارد که مکانیزم ساخت چادر های مسافرتی نیز در این معقوله تاثیر گذار می باشد مثلا: چادر مسافرتی فنری، چادر مسافرتی عصایی، چادر مسافرتی اتوماتیک یا چادر های اسکلتی بزرگ هلال احمر هرکدام دارای قیمت های متفاوتی هستند که از این بین چادرهای فنری نسبت به بقیه از قیمت کمتری برخوردار هستند.

چادر مسافرتی کمپینگی خارجی عبارتند از: کلمبوس، شاتل، کلمن، بست وی، اینتکس و اف ای تی که بیشتر این مدل ها در ایران وجود ندارند بجز بست وی و اف آی تی که چادر مسافرتی بست وی با نام پاویلو شناخته می شود.

چادر های مسافرتی ایرانی عبارتند از: کیت 2 پوششه و تک پوششه و فنری که چادر های مسافرتی فنری اغلب با نام سامسونگ، آکسفورد و نقره شناخته شده هستند که به ترتیب نقره، سامسونگ و آکسفورد ارزان ترین و گران ترین های بازار هستند که این چادر های ایرانی نیز همگی دارای یک درب و دو پنجره می باشد که همگی دارای زیپ دو طرفه از بیرون و داخل توری و پشه بند زیپ دار هستند که از ورود حشرات جلوگیری می کند.

برای خرید چادر مسافرتی مورد نیاز خود باید تعداد نفرات، سیستم نصب فنری، عصایی، اتوماتیک  ضد آب بودن و رنگ مورد نظر خود توجه داشته باشید.

برای دیدن نمونه ها به فهرست محصولات سایت ما نمایندگی مرکزی فروش چادر مسافرتی در ایران، در قسمت چادر مسافرتی مراجعه کنید و چادر مورد نظر را خریداری یا برای راهنمایی بیشتر با همکاران ما در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید