نمایندگی پمپ تصفیه آب استخر

نمایندگی پمپ تصفیه آب استخر

نمایندگی پمپ تصفیه آب استخر اینتکس اصلی در ایران وب سایت اینتکس لند است که از سال 1385 اقدام به واردات و توزیع فیلتر های تصفیه خانه شنی مخزن دار بزرگ و کوچک نموده است که دارای قدرت تصفیه کنندگی بالایی هستند، این محصولات نه تنها برای استخر های پیش ساخته بلکه برای استخر های بتنی ویلایی و خانگی نیز مناسب است.

پمپ تصفیه آب استخر چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

یکی از لوازم مورد نیاز هر استخر خانگی یا غیر خانگی پمپ تصفیه آب آن می باشد که باید بی سر و صدا و در عین حال با بازدهی بالا باشد، کارکرد و برنامه های روی پمپ تصفیه آب استخر، صافی های موگیر و آشغال گیر این دستگاه نیز باید طبق استاندارد های روز دنیا طراحی شده باشد.

عملکرد پمپ تصفیه آب شنی اینتکس

پمپ های تصفیه آب استخر اینتکس مدل شنی مخزن دار برای همه استخر ها مناسب است که دارای دو شلنگ بلند ورودی و خروجی می باشد به این ترتیب که از یک سمت آب استخر را وارد مخزن شنی می نماید و از طرف دیگر پس از تصفیه و استرلیزه کردن آب تمیز بدونه آشغال را به داخل استخر باز می گرداند.

مزیت استفاده از پمپ تصفیه آب استخر

کار پمپ های تصفیه و فیلتراسیون ( pool pump ) علاوه بر تصفیه آب استخر ها که لازم و ضروری است تا به بدن افراد استفاده کننده هیچ آسیبی نرسد در واقع در مصرف آب و هزینه های مصرف کننده نیز صرفه جویی بسیاری خواهد نمود تا بجای اینکه به محض سیاه و کثیف شدن کلی حجم آب را تعویض نمایید با این پمپ های تصفیه آب استخر اینتکس بتوانید آب داخل استخر را برای چندین وقت طولانی تصفیه و استفاده کنید.
نمایندگی پمپ تصفیه آب استخر

ضمنا می توانید در داخل مخزن در حالتی که شن وجود داشته باشد مقداری قرص کلر ضد عفونی کننده، نمک، زاج و کات کبود اضافه کنید تا به بهتر تصفیه کردن و گندزدایی آب کمک کند توجه داشته باشید که بهتر است از قرص کلر استفاده کنید نه پودر کلر.

نمایندگی پمپ تصفیه آب استخر

برای دیدن و خرید انواع فیلتر تصفیه خانه در نمایندگی پمپ تصفیه آب استخر اینتکس لند به دسته بندی محصولات دسته لوازم و قطعات جانبی و یدکی استخر پیش ساخته در همین وب سایت مراجعه کنید و پمپ تصفیه استخر مورد نظر را خریداری نمایید یا می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما شما را بیشتر راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید