وان بادی اینتایم

وان بادی اصلی اینتایم

وان بادی اصلی اینتایم که در دو رنگ آبی و صورتی تولید و ساخته می شود از معدود وان های بادی است که شبیه وان سرامیکی و وان پلاستیکی است که با توجه به عرض 160 سانتی آن در هر حمام کوچک و بزرگی جا می شود.

چنس بدنه وان بادی اینتایم از پی وی سی مقاوم در برابر دمای آب سرد و گرم است و با توجه به وزن و حجم کم آن می توانید آنرا در فضای باز نیز استفاده کنید.
وان بادی
این وان بادی بزگسال دارای روکش زیپ دار نیز می باشد که باعث می شود تا علاوه بر ورود گرد و خاک به داخل آب وان دمای آب نیز گرم یا ولرم بماند و به سرعت سرد نشود.

موارد استفاده از وان بادی اصلی اینتایم

با خرید وان بادی حمام اینتایم می توانید از آن به عنوان وان حمام بزرگسال و وان آب درمانی برای افراد سالخورده و افرادی که عمل جراحی داشته اند استفاده نمایید که نیاز به حجم کمی آب دارد و همچنین فضای کمی را اشغال می کند.

مدت زمان مورد نیاز برای باد کردن بدنه وان بادی اصلی اینتایم با پمپ باد دستی حدود 8 دقیقه است که باید شبیه تلمبه باد دوچرخه آنرا باد کنید که از دو قسمت و دو دریچه باد مجزا پر و خالی می شود.
وان بادی اصلی
برای باد کردن این محصول با پمپ برقی حدود 5 دقیقه نیاز دارید و با این تفاوت که پمپ باد برقی دوکاره 220 ولت نیازی به تلمبه زدن نیست و با زدن کلید روشن خود پمپ بدنه وان بادی را پر می کند البته پمپ برقی اینتکس عمل خالی کردن باد داخل وان را نیز انجام می دهد.

وان بادی اصلی اینتایم دارای جای لیوان یا بطری در طرفین، کوسن بادی برای نشستن، تکیه گاه یا پشت سری برای ریلکس شدن و دریچه تخلیه آب به همراه شلنگ تخلیه آب نیم متری در قسمت زیرین می باشد که همه جزییات یک وان حمام را دارد.

خرید پمپ باد مخصوص وان بادی

در قسمت کف وان بادی حمام اینتایم یک لایه فوم قرار دارد تا کف آن نرم باشد و فرد استفاده کننده احساس ناراحتی نکند، ضمنا در داخل بسته بندی این وان بادی پمپ باد قرار داده نشده است و برای باد کردن بدنه این وان باید یکی از پمپ های باد نمایندگی اینتکس خرید نمایید.
وان بادی اصلی اینتایم

ممکن است فکر کنید که با خرید وان بادی حمام فوق با توجه به اینکه این وان بادی است به سرعت سوراخ می شود و باید دور انداخته شود در جواب این سوال باید بدانید که وان های بادی یا همه محصولات بادی اینتکس هرگز به خودی خود سوراخ یا پاره نمی شوند و فقط با برخورد با اشیا تیز ممکن است سوراخ یا پاره شوند که در این صورت نیز دور انداخته نمی شوند و به وسیله چسب تعمیرات وان بادی اینتکس قابل تعمیر و آپارات هستند.

روش تعمیر وان بادی بسیار ساده است و نیازی به وسائل یا لوازم فنی ندارد و با وسایل دم دست قابل انجام است به این ترتیب که محل نشتی را پیدا کنید سپس وصله داخل پک تعمیرات اینتکس را به چسب مایع آغشته کنید و بر روی بدنه وان بادی قرار دهید تا 4 ساعت با یک وزنه 5 کیلویی وان بادی اصلی اینتایم را تحت فشار قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید