ویژگی قایق های بادی اصلی اینتکس

ویژگی قایق های بادی اصلی اینتکس

ویژگی قایق های بادی اصلی اینتکس، هر مدل قایق بادی اینتکس اورجینال دارای کاربرد متفاوت و مخصوص به خود می باشد که باید قبل از خرید تعیین کنید که آنرا برای چه استفاده ای نیاز دارید.

قایق های بادی از بدنه پلاستیکی نرم قابل تاشدنی تولید می شوند که هم جای کمتری را بگیرند و هم قیمت آنها ارزان تمام شود، این بدنه های پی وی سی دارای مدلهای بسیار زیادی  هستند که با برند های اینتکس و بست وی در بازار ایران توسط نمایندگی های اینتکس به فروش می رسند.

ویژگی قایق های بادی اصلی اینتکس

 • سبک وزن هستند تا توسط یکنفر حمل و نقل شوند.
  بدنه ای باد چند قسمت مجزا دارند تا کاملا ایمن باشند.
  در دسته بندی های مختلف با مصارف مخصوص تولید می شوند.
  دارای سایز های کودک و بزرگسال هستند.
  در صورت پنچری به هر دلیلی قابل پنچرگیری می باشند.
  دارای لوازم همراه مورد نیاز در پک کارخانه هستند.
  از بدنه ضخیمی تولید می شوند که قابل استفاده در دریا نیز هستند.

 

قایق های بادی دارای مصارف بسیار زیادی هستند مثل: استفاده به عنوان تفریحات خانوادگی و دوستانه، ماهیگیری، آموزش قایقرانی، ورزش های قایق سواری، گشت های نیروهای نظامی و اداراتی مثل شیلات هر کشور که هر کدام یک مدل خاص را می توانند استفاده کنند.

قایق های بادی با مدل های تفریحی و خانوادگی اینتکس تعداد زیادی دارند و از 1 نفره، 2 نفره، 3 نفره، 4 نفره، 5 نفره و 6 نفره تشکیل می شوند، این محصولات ساختار ساده ای دارند و معمولا دارای پمپ باد دستی، یک جفت پارو، طناب نجات، برچسب تعمیرات و صندلی بادی هستند.

قایق های بادی تفریحی با مارک اینتکس و بست وی دارای رنگ بندی های هر مدل خاص بوده که می توان آنها را در یک ردیف خانواده دسته بندی نمود تا فرد بتواند قایق بادی مخصوص مصرف خود را انتخاب و خرید کند.

برای خرید قایق بادی اصلی اینتکس می توانید به دسته بندی محصولات در همین نمایندگی اینتکس مراجعه کنید و مدل مرد نظر را انتخاب کنید.
ویژگی قایق های بادی اصلی اینتکس

دیدگاهتان را بنویسید