پمپ باد اینتکس ساخت کجاست ؟

پمپ باد اینتکس ساخت کجاست ؟

پمپ باد اینتکس ساخت کجاست ؟

کمپرسور های باد که برای باد کردن محصولات بادی تفریحی و لوازم خواب بادی تعبیه شده اند ساخت کارخانه اینتکس آمریکا می باشد که به مرور زمان امتیاز تولید آنها به کشور چین واگذار شده است که در حال حاضر تا سال 2020 میلادی توسط چینی ها تولید و عرضه می شود.

هر محصول بادی مثل تشک بادی، استخر بادی، قایق بادی را که از نمایندگی اینتکس خرید نمایید قائدتا برای باد کردن به یک پمپ باد نیاز دارد که باید پمپ باد پدالی یا تلمبه باد دستی و یا کمپرسور باد برقی 220 ولت باشد که مخصوص همین لوازم است البته ناگفته نماند که برای باد کردن همه محصولات بادی می توانید از پمپ باد اینتکس یا بست وی نیز استفاده نمایید زیرا این دو کارخانه پمپ های باد خود را به طور مشترک تولید نموده اند تا همه پمپ ها برای همه محصولات کاربرد داشته باشد.
پمپ باد اینتکس ساخت کجاست ؟

برای خرید اینترنتی انواع پمپ باد مخصوص لوازم بادی اینتکس و بست وی به دسته بندی محصولات بادی در همین سایت مراجعه کنید و پمپ مورد نظر را خرید کنید و یا با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

برای باد کردن چند محصول بادی متفاوت فقط به خرید یک پمپ نیاز دارید زیرا این پمپ ها دارای سری ها تبدیل سه سایزه هستند که به سوپاپ های باد ریز، متوسط و درشت وصل می شوند و آنها را به راحتی پر و خالی خواهند نمود.

دیدگاهتان را بنویسید