پمپ باد محصولات اینتکس کجا بخرم

پمپ باد محصولات اینتکس کجا بخرم

پمپ باد اینتکس محصولات اینتکس کجا بخرم؟ برای خرید، اطلاع از قیمت فروش، ضمانت و گارانتی انواع پمپ باد دستی، پمپ باد برقی، پمپ پدالی، فندکی و برقی فندکی می توانید به قسمت دسته بندی محصولات همین سایت نمایندگی اینتکس در تهران، دسته پمپ باد مراجعه کنید و پمپ باد متناسب با محصول بادی که خریداری نموده اید را انتخاب و اقدام به خرید نمایید.

پمپ باد محصولات اینتکس کجا بخرم؟

باید توجه داشته باشید که هر محصول پمپ باد با سری تبدیلی مناسب با سوپاپ باد خود را می خواهد، مثلا تشک های بادی روی آب و اسباب بازی های بادی را نمی توانید با پمپ باد برقی اینتکس یا پمپ فندکی اینتکس باد کنید زیرا سری این پمپ ها بزرگ است و هیچ هوایی وارد کالای های بادی که ذکر شد نمی شود و عملا پمپ شما به هیچ کاری نمی آید، یا مثلا برای استخر های بادی بزرگ مبل بادی ، یا قایق های بادی نمی توانید از پمپ باد دستی کوچک استفاده کنید زیرا اگر چه ممکن است سری تبدیل آن با سوپاپ باد بدنه هم خوانی داشته باشد.

پمپ باد مناسب محصولات بادی اینتکس

پر کردن این محصولات با پمپ باد اینتکس سایز کوچک بسیار سخت و زمان بر است به همین دلیل برای انتخاب پمپ مناسب محصول بادی خود حتما توضیحات هر محصول را با دقت مطالعه کنید و یا با همکاران ما با شماره های موجود در بالا و پایین صفحه اصلی سایت و قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید و از آنها برای انتخاب صحیح پمپ باد راهنمایی بخواهید.

ضمنا توجه داشته باشید که هیچ کدام از پمپ های باد کمپانی های اینتکس و یا بست وی از جمله پمپ باد فندکی و ماشینی که در سایت می بینید قادر به باد کردن لاستیک ماشین نیستند و فقط برای پر و خالی کردن محصولات بادی خود این شرکت ها طراحی و ساخته شده است و بیشتر برای مکان های فاقد برق در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید