پمپ باد مخصوص تخت بادی

پمپ باد مخصوص تخت بادی

پمپ باد مخصوص تخت بادی اینتکس: تخت خواب بادی اینتکس بست وی دارای پمپ باد برقی 2 کاره متصل به بدنه هستند که این محصولات را در مدت زمان 5 دقیقه پر و با همان پمپ باد خالی نیز می کنند بجز تعداد خیلی کمی از مدل های قدیمی که پمپ باد آنها مجزا می بایست خریداری شود.

 

 

 

تختخواب های بادی شرکت اینتکس و بست وی از جنس بدنه پی وی سی و با رویه مخمل ضد تعریق تولید می شوند که در قسمت جلوی آنها یک پمپ باد برقی مشکی رنگ وجود دارد که دارای کلید خاموش و روشن، کابل برق 1 یا 1.5 متری هستند که کابل برق آن در داخل یک جعبه کوچک در کنار پمپ نگهداری می شود تا در حمل و نقل ها سیم آن آسیب نبیند.

ویژگی پمپ باد مخصوص تخت بادی اینتکس

کارخانه ها و شرکت های بزرگی چون اینتکس و بست وی که در زمینه تولیدات بادی در جهان حرف اول را می زنند فکر راحتی مصرف کنندگان را نیز کرده اند که به همین دلیل این پمپ باد های سرخود به سرعت تخت بادی را پر می کنند و همچنین باد آن را خالی می کنند، پمپ باد آنها در جایی قرار دارد که احتمال شکستگی یا آب خوردگی آن بسیار کم است ضمنا از داخل بدنه یک لایه مخمل دور تا دور پمپ کشیده شده تا در صورت برخورد با زمین از شکستن پمپ یا پارگی بدنه تخت اینتکس جلوگیری شود.

دریچه یدکی پمپ تخت بادی

البته ناگفته نماند که هردو کارخانه اینتکس و بست وی در کنار پمپ برقی متصل به بدنه تخت ها یک سوپاپ باد یدکی قرار داده اند که در صورت تمایل برای افرادی که دوست دارند تختخواب بادی را بیشتر باد کنند تا سفت تر باشد می توانند از این دریچه با پمپ باد برقی، پمپ باد دستی یا پدالی باد آن را پر و یا بیشتر شارژ کنند، ضمنا در صورت سوختن پمپ باد خود تخت بادی اینتکس می توان از این دریچه برای پر کردن و خالی کردن آن استفاده کنید تا تختخواب بلا استفاده نماند.

 

 

انواع تخت بادی 1 نفره و تخت بادی 2 نفره اینتکس و بست وی را می توانید در وب سایت اینتکس لند، نمایندگی اینتکس خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید