پمپ باد مخصوص مبل بادی

پمپ باد مخصوص مبل بادی

پمپ باد مخصوص مبل بادی اینتکس یا مبل بادی بست وی و همچنین جیلانگ از جمله پمپ های باد برقی، پمپ باد تلمبه ای دستی و پمپ باد پایی پدالی می باشد که مرسوم ترین و بهترین پمپ های باد کاربردی نمایندگی اینتکس می باشد.

پمپ های باد مخصوص مبل بادی اینتکس

تعدادی از پمپ های باد اصلی شارژی، پمپ باد فندکی ماشینی و چندکاره نیز هستند که در همین وب سایت اینتکس لند می توانید نمونه های آنها را ببینید اما توصیه ما به از دید تجربه کاری پمپ باد برقی اینتکس است که 2 کاره می باشد یعنی مکنده و دمنده است و با برق 220 ولت شهری کار می کند.

ممکن است قیمت پمپ باد برقی برای برخی گران و بالا باشد که در درجه دوم ما پمپ باد پدالی اینتکس را پیشنهاد می کنیم که ارزانتر از نظر قیمت است و با فشار پای شخص کار می کند این پمپ باد مخصوص وان بادی نیز مانند پمپ برقی اینتکس دوکاره است و قابلیت پر و خالی کردن مبل بادی اینتکس را دارد.

پمپ باد ارزان قیمت اینتکس

گزینه سوم برای باد کردن مبل های بادی از بین چند نوع مدل پمپ باد اینتکس پمپ باد دستی است که مانند تلمبه بادی دوچرخه کار می کند و تک کاره است یعنی فقط مبل بادی را پر می کند که بسیار ارزان قیمت تر و به صرفه تر از نظر قیمتی با دو مدل پمپ باد بالا می باشد.

در داخل بسته بندی مبل های بادی اینتکس ، بست وی و جیلانگ پمپ باد قرار ندارد این کار شرکتهای تولید کننده به این دلیل است که اکثر افراد معمولا دو یا چند محصول بادی را خریداری می نمایند و برای خرید محصول دوم نیازی به پرداخت هزینه اضافی خرید پمپ باد مخصوص مبل بادی نیست و می توانند از همان پمپ بادی نمایندگی اینتکس که برای محصول اول خریداری نموده اند استفاده کنند تا مقرون به صرفه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید