پمپ باد مخصوص چادر بادی کودک

پمپ باد مخصوص چادر بادی کودک

پمپ باد مخصوص چادر بادی کودک اینتکس می تواند پمپ باد برقی، پمپ باد دستی و یا پمپ باد پدالی باشد که همگی مناسب چادر بادی کودک اصلی هستند که هرکدام مزیت های خاص خود را دارند مثلا: پمپ باد دستی مانند تلمبه عمل می کند و هوای داخل چادر بادی کودکان را حداکثر در مدت زمان 5 دقیقه پر می کند این پمپ باد اینتکس فقط برای پر کردن چادر کودک کاربرد دارد و هوای داخل آنرا باید با باز کردن دریچه باد خالی کنید.

انواع پمپ باد چادر بادی اینتکس و بست وی

پمپ باد برقی چادر بادی دوکاره است و در مدت زمان 3 دقیقه هوای داخل چادر کودک را پر می کند بدونه نیاز به تلمبه زدن با فشار کلید روشن باد داخل چادر بازی را پر می کند و با تغییر دهانه باد به دریچه باد چادر ، باد داخل آنرا خالی کنید که بسیار ساده و آسان انجام می شود.

 

پمپ باد مخصوص چادر بادی کودک

 

پمپ باد پدالی یا پایی چادر بادی کودکان که این پمپ باد نیز دوکاره است و با فشار پا به پایین باد چادر اینتکس را پر و خالی می کند این پمپ نیز دارای شلنگ بلند می باشد و دارای قیمت ارزانی می باشد که روش باد کردن آن ساده تر از مدل دستی می باشد.

توصیه می کنیم برای باد کردن چادر های بادی کودک از پمپ های باد متفرقه و یا پمپ باد آپاراتی ها استفاده نکنید تا به بدنه این محصولات آسیب وارد نشود و از طول عمر بالایی برخوردار باشند و حتی الامکان از پمپ باد مخصوص چادر بادی کودک فروشگاه نمایندگی اینتکس یا بست وی استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید