چادر بادی مارک اینتکس

چادر بادی مارک اینتکس

چادر بادی مارک اینتکس که فقط برای کودکان ساخته می شود و برای رده سنی 1 تا 7 سال طراحی شده که همگی دارای طرح و رنگ بندی های بسیار زیبایی هستند و کودکان را به سادگی جذب بازی و سرگرم شدن با این چادر ها می نماید.

چادر بادی مارک اینتکس را با قیمت های ارزان نمایندگی در فروشگاه های معتبر اسباب بازی فروشی سراسر ایران و یا همین سایت اینتکس لند، نمایندگی رسمی، اصلی و مرکزی شرکت اینتکس در ایران خریداری نمایید به عنوان یک هدیه عالی برای بازی و سرگرمی فرزندتان کادو دهید تا بتوانید ساعت ها با آن کودکتان را سرگرم بازی در منزل و یا مهدکودک ها کنید.

این محصول چادر بادی کودک با مارک اینتکس از جنس بدنه پی وی سی 2 لایه ساخته شده و هوا را در خود نگه می دارد و ظاهری بسیار زیبا را به وجود می آورد که برای کودکان بسیار خوشایند و جذاب است، طراحی این چادر های بادی اینتکس با چادر های بازی کودک قدیمی کاملا متفاوت است و این مدل های زیبا بسیار جذاب هستند.

چادر های بادی کودک و خردسال اینتکس و حتی چادر بادی بست وی از جنس پی وی سی یا همان لاستیک هستند که حداکثر عمر آنها 5 سال می باشد ولی ممکن است در این بازه زمانی چندین بار بر اثر برخورد با اشیا تیز سوراخ یا پاره شوند که با سادگی به وسیله چسب تعمیرات مخصوص آپارات تعمیر می شود و مانند روز اول قابل استفاده می باشند.

نحوه خرید چادر بادی کودک با مارک اینتکس

برای خرید چادر بادی کودک از نمایندگی اصلی و مرکزی اینتکس در ایران می توانید به قسمت دسته بندی چادر کودک در منوی محصولات همین سایت مراجعه کنید و خرید خود را با قیمت نمایندگی به صورت اینترنتی انجام دهید و یا با مراجعه به آدرس فروشگاه اینتکس در تهران به صورت حضوری خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید