چادر بازی کودک پارچه ای

چادر بازی کودک پارچه ای

چادر بازی کودک پارچه ای طرح دار مناسب دختر و پسر مدل های زیادی را شامل می شود که می توانید در همین وب سایت فروشگاه اینترنتی نمایندگی ببینید و با قیمت های شرکتی و ارزان تولیدی به صورت تکی و عمده خرید کنید ضمنا خرید چادر بازی بچه گانه برای تهران و شهرستان ها با ارسال شرکت پست امکان پذیر است.

چادر مسافرتی بازی کودک دارای مدل های خیمه ای با چهار طرح ماه و ستاره، طرح قلب، طرح توت فرنگی و طرح قلعه می باشد که دو مدل آن دخترانه و دو مدل آن پسرانه است این محصولات برای بچه های 2 تا 7 سال مناسب استفاده در منزل و مهد کودک ها می باشد.

چادر بازی کودک پارچه ای

چادر های بازی کودک پی وی سی برای جند ماه اول بوی پلاستیک می دهند که برای بچه ها آزار دهنده است اما چادر های بازی پارچه ای از پارچه پلیستر که همان پارچه چادر های مسافرتی بزرگسالان است تولید می شود که علاوه بر زیبایی خاص آن به هیچ وجه بوی پی وی سی نمی دهد.

این خانه های بازی خیمه ای کودکان بادی نیستند که پنچر و خراب شوند و همچنین اسکلت آنها نیز پلاستیکی نیست که بخواهد بشکند بلکه دارای فنرهایی هستند که در چادر های مسافرتی خانوادگی استفاده شده است و نصب و جمع آوری آنها نیز بسیار ساده است، ضمنا هر مدل از این خیمه ها دارای ساک حمل و نقل مخصوص خود می باشد که شبیه کوله دسته دار درست شده است.
چادر بازی کودک پارچه ای Baby play tent

دیدگاهتان را بنویسید