چادر مسافرتی ارزان قیمت

چادر مسافرتی ارزان قیمت

چادر مسافرتی ارزان قیمت فقط شامل حال چادر های مسافرتی فنری ایرانی می باشد که هم سیستم طراحی و ساخت ساده ای دارند که از پارچه برزنت ضد آب یا پلیستر و فنر که در داخل پارچه دوخته می شود تشکیل می شود.

چادر مسافرتی ارزان قیمت

چادر مسافرتی فنری ایرانی نصب آسانی دارد و به محض بیرون آوردن از داخل ساک بسته بندی خود با خود باز و نصب می شود ولی از بزرگترین معایب این مدل ها بستن و جمع آوری آنها می باشد که برای هر کسی ساده و راحت نیست تا حدی که برخی از افراد چندین بار اقدام به باز و بست نموده تا بتوانند آنرا جمع آوری کنند و برخی دیگر به اشتباه آنرا جمع می نمایند و فنر داخل آن تاب برداشته و باید تعویض گردد.

چادر های مسافرتی ارزان فنری تولید ایرانی حجم و وزن زیادی هم دارند، در حالت بسته بندی به شکل دایره بوده که واقعا سنگین و جاگیر هستند و فضای زیادی از جعبه خودرو را پر می کند، البته نصب سریع این چادر ها مزیت خیلی خوبی است که هر چادری ندارد.

انواع مدل چادر های مسافرتی فنری ارزان

چادر مسافرتی فنری در مدل های 4 نفره، 6 نفره، 8 نفره، 10 نفره و 12 نفره در انواع رنگ ها تولید می شود و معمولا با مدل های: تفلون، نقره، سامسونگ و آکسفور در بین خریداران شناخته شده هستند.

چادر های فنری ایرانی را می توانید از همه تولیدی ها که در محله ها وجود دارد خرید کنید که البته کشور چین هم به سفارش وارد کننده های ایرانی اقدام به تولید و ساخت این محصولات برای بازار ایران نموده است، برای خرید اینترنتی انواع چادر مسافرتی ارزان قیمت به دسته بندی لوازم کمپینگ و سفر در همین وب سایت مراجعه کنید و مدل مورد نظر را در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید ارسال برای همه شهرستان های کشور مقدور می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید